robotikas-kluba-sezona-galvena

Robotikas klubs sezonu noslēdz ar 12 godalgotām vietām

TSI robotikas kluba komanda noslēdz Latvijas Robotikas čempionāta sacensības sezonu un izcīna 12 godalgotas vietas, pasniedzēja Igora Ļaksas vadībā! Šī gada sezonas divas noslēdzošās Latvijas Robotikas čempionāta sacensības norisinājās Daugavpilī un Rīgā un abi posmi iezīmējās ar patiesi sīvām cīņām. Kopumā mūsu komandu šajās sacensībās pārstāvēja 12 roboti Lego robotu kategorijā un visslābākie panākumi tika gūti Lego folkreisā, kur mūsu komandas būvētie roboti ieņēma visu goda pjedestālu.

20. aprīlī Dauvgavpilī 1. vietu izcinīja Sofija Šuļgina, divas 2. vietas ieguva Aleksandrs Banašeks, bet 3. vietu saņēma Marks Zaļeskis. Savukārt, Rīgas fināla posmā 18. maijā, kur piedalījās vairāk nekā 250 roboti no Latvijas un Lietuvas robotikas klubiem, Lego folkreisā 1. vietu izcinīja Timofejs Smirnovs, bet 2. un 3. vietas ieguva Marks Zaļeskis un Sofija Šuļgina. Lego sumo un līnijsekošanā tika iegūtas divas pirmās vietas: Lego sumo – Timofejs Smirnovs un Kirils Afoņins,  un, Lego līnijsekošanā divas 3. vietas ieguva Kirila Afoņina būvētais robots.

Noslēdzošajā Latvijas Robotikas čempionāta posmā Irobot sumo disciplīna piedalījās arī TSI studentu komanda “Borya Chicorya”, kuru pārstāvēja Ričards Aizpurietis, Ilja Jezkovs, Rolands Lipskis, Timofejs Oniščuks un Arina Čiževska. Sīvu cīņu rezultātā komandas būvētie roboti aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam.

Kopumā šis gads TSI robotikas klubam bija ļoti veiksmīgs. Startējot Latvijas sacensībās kopumā tika iegūtas 27 godalgotas vietas – 9 zelta, 10 sudraba un 8 bronzas). Latvijas čempionāta kopvērtējumā Lego folkreiss disciplinā tika izcīnīts Latvijas Robotikas čempionāta uzvarētāju kauss.

Paldies robotikas kluba biedriem par aktīvu dalību un īpašs paldies kluba vadītajam Igoram Ļaksam par entuziasmu, atsaucību un neizsīkstošo enerģiju! Vēlam veiksmi un panākumus mūsu komandai arī turpmāk!

contact us

raksti mums