New-Call-2022-dec_LV

Piesakies iDEAHUB inovācijas projektu konkursam!

TSI inovāciju un uzņēmējdarbības centrs “iDEAHUB” izziņo pieteikšanos inovācijas projektu konkursam!

iDEAHUB sadarbībā ar TSI izsludina ceturto inovācijas projektu pieteikumu konkursu! Projekta mērķis ir sekmēt jauniešu inovāciju pieteikumu īstenošanu, kas attīsta viņu inovācijas spēju un uzņēmīgumu, t. sk. uzņēmējspēju, risināt sabiedrībai vai tās daļai nozīmīgas problēmas, stiprināt augstskolu un studējošo sadarbību ar uzņēmumiem un piesaistīt privāto finansējumu Studentu inovāciju programmas īstenošanai.

Aicinām ikvienu jaunieti no jebkuras augstskolas, vidusskolas, tehnikuma vai koledžas pieteikties projektam un izstrādāt jaunas tehnoloģijas, gan fiziskas, gan digitālas. Turklāt, esam atvērti arī jauniem sadarbības projektiem no nozares!

Ar iDEAHUB tu:

  • saņemsi finansējumu idejas attīstīšanai (līdz 11 000 eiro)
  • iegūsi 200 eiro stipendiju uz 6 mēnešiem katram dalībniekam
  • piedalīsies semināros un apmācībās
  • iespēja iegūt kādu no balvām vērtībā līdz 5000 eiro

Pieteikšanās ir atvērta līdz 6. februārim, 2023. gadam. Piesakies jau tagad!

Kā pieteikties?

Vairāk informācijas par iDEAHUB projektu var atrast šeit. Ja tev rodas jautājumi, droši sazinies ar mums – iDEAHUB komanda ar prieku atbildēs uz visiem jautājumiem saistībā par projektu!

iDEAHUB darbība tiek atbalstīta Eiropas Reģionālas attīstības fonda projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” / iDEAHUB (Nr.1.1.1.3/21/A/006) ietvaros.

contact us

raksti mums