KBTU-building

Parakstīts saprašanās memorands ar KBTU

Transporta un sakaru institūts (TSI) ar prieku paziņo, ka ir parakstīts saprašanās memorands ar Kazahstānas-Lielbritānijas tehnisko universitāti – KBTU (Kazahstāna).

KBTU ir dibināta 2001. Gadā, un, ir viena no labākajām valsts universitātēm Almati, Kazahstānā. QS Global World Rankings 2022 tā ierindojas 801. – 1000. vietā. KBTU darbojas galvenajās Kazahstānas ekonomikas nozarēs – naftas un gāzes, informācijas tehnoloģiju, banku un finanšu, vadības un telekomunikāciju nozarēs.

KBTU Biznesa skolai ir piešķirta prestiža starptautiskā akreditācija Biznesa skolu un programmu Akreditācijas padome (ACBSP) un kopš 2005. gada KBTU ir iespēja apgūt dubultā diploma bakalaura studijas sadarbībā ar Londonas Universitāti.

TSI un KBTU ir uzsākušas sadarbības pasākumus akadēmiskajās un zinātniskajās jomās, vadoties pēc kopīgām interesēm – studentu un mācībspēku apmaiņas programma, kā arī daloties akadēmiskajos materiālos un zināšanas.

TSI and KBTU agreed to initiate collaborative activities in academic and scientific areas of mutual interest, collaboration in exchange of students and faculty as well as sharing of academic information and knowledge.

contact us

raksti mums