cover

“Mani piesaistīja optimāli izvēlētie mācību priekšmeti studiju programmā”

Par godu TSI Ziemas izlaidumam mēs piedāvājam mini intervijas ar dažiem absolventiem.

Šoreiz mūsu varonis ir Vjačeslavs Čeglatonevs, Baltijas valstīs unikālās maģistra programmas “Aviācijas vadība” absolvents, kurš veiksmīgi aizstāvējis maģistra darbu par tēmu “Reģionālās lidostas stratēģijas izstrāde”.

– Vjačeslav, cik sen un kādā amatā Jūs jau strādājat aviācijas nozarē?

– Aptuveni 10 gadus strādāju aviācijas nozarē, lidostu pārvaldības jomā. Šobrīd esmu mārketinga un komercdirektors Starptautiskajā lidostā “Odesa”. Iepriekš ieņēmu Ukrainas lielāko lidostu — Borispiļas un Ļvovas — komercdirektora amatu.

– Kāpēc tālākai profesionālajai izaugsmei izvēlējāties TSI studiju programmu “Aviācijas vadība”?

– Pirmkārt, mani piesaistīja pati programma un optimāli izvēlētais priekšmetu saraksts. Otrkārt, manu izvēli noteica tas, ka programmas pasniedzēju vidū ir Krenfīldas universitātes (Cranfield University) pasniedzēji un absolventi, jo tā ir viena no labākajām universitātēm pasaulē, kas apmāca speciālistus aviācijas vadības jomā.

– Kas Jums patika mācību procesā?

– Patika mācību procesa organizācija, elektroniskā sistēma Moodle, ātra pārorientēšanās uz tiešsaistes mācībām “lokdauna” laikā, augstais pasniedzēju un programmas galveno priekšmetu līmenis. Īpaši vēlos atzīmēt sava diplomdarba zinātniskās vadītājas – profesores, Dr. sc. Administr. Jūlijas Stukaļinas – augsto profesionalitāti.

– Kas visvairāk noderēs ikdienas darbā?

– Noderēs zināšanas, kas iegūtas stratēģiskās vadības, izmaiņu vadības, mārketinga un līderības jomā.

Apsveicam Vjačeslavu un visus pārējos absolventus ar sekmīgu studiju pabeigšanu un no sirds novēlam, lai jaunās zināšanas un prasmes palīdz turpmākajā veiksmīgas karjeras veidošanā!

contact us

raksti mums