king and qeen

Latvijas Šaha federācija un TSI svin sadarbības jubileju

Latvijas Šaha federācija un TSI, Transporta un sakaru institūts, atzīmē 5 gadu sadarbību.

TSI atbalsta jauniešu centienus, tāpēc TSI telpās regulāri notiek Latvijas Šaha federācijas rīkotie turnīri.

Lai izpaustu savu pateicību veiksmīgai sadarbībai un iedvesmotu studentus kļūt par šaha sportistiem, Latvijas Šaha federācija svinīgi dāvināja TSI vadībai un studentiem īpašus šaha galdus.

Uzskatu, ka mūsu mērķi savā ziņā ir ļoti līdzīgi – gan augstskola, gan šaha federācija rūpējas par jauno cilvēku intelektuālo attīstību.

Augstskolas darbs, protams, vairāk saistīts ar studentu profesionālo prasmju un iemaņu attīstīšanu, ko dēvē par cietajām prasmēm jeb hard skills. Savukārt, šahs var kļūt par lielisku rīku starpnozaru jeb soft skills uzlabošanai, attīstot loģisko domāšanu un stratēģisku plānošanu.

Ceram, ka mūsu dāvana būs pieprasīta studentu vidū. Esam gatavi atbalstīt viņus šaha gaitās un iedrošinām pievienoties šīs spēles cienītāju saimei! Šahs citu starpā sniedz arī lieliskas sakaru tīkla (networking) izveidošanas iespējas, kurā TSI līmeņa izglītība noteikti būs noderīga.

Toms Kalniņš, Latvijas Šaha federācijas valdes loceklis, ģenerālsekretārs

TSI uzskata, ka atbalstīt jauniešus attīstībā un mērķu sasniegšanā ir svarīgi un nepieciešami, tāpēc augstu vērtē sadarbību ar Latvijas Šaha federāciju.

contact us

raksti mums