winners

Latvijas Robotikas čempionāts 2023

Aprīlī un maijā TSI robotikas kluba komanda pasniedzēja Igora Ļaksas vadībā piedalījās sezonas divos noslēdzošajās Latvijas Robotikas čempionātā sacensībās Latvijā, kas notika Daugavpilī un Rīgā. Daugavpils posms šogad notika pirmo reizi un izcēlās ar patiesi sīvām cīņām.

Kopumā mūsu komandu šajās sacensībās Lego robotu kategorijā pārstāvēja astoņi roboti un tika uzcīnītas 5 godalgotas vietas. Vislabākie panākumi tika gūti disciplīnās LEGO Līnijsekošana (2. un 3. vietas, Artemijs Makarovs) un LEGO Folkreiss , kur tika iegūtas 4 medaļas (1. un 2. vietas, Iļja Degils, Marks Zaļeskis, Mihails Škarupins). Kā arī viena medaļa tika izcīnīta  LEGO Sumo disciplīnā (3. vieta, Timofejs Smirnovs )

Šīs sezonas noslēdzošajā posmā piedalījās vairāk nekā 250 roboti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas robotikas klubiem. Arī šajā posmā mūsu komanda tika pie 5 godalgotam vietām – LEGO folkreiss disciplīnā, kur tika iegūtas divas pirmās vietas. Iļja Degila un Marka Zaļeska būvētais robots izcīnīja 1. vietu, bet Mihails Škarupins ieguva 2. vietu. LEGO līnijsekošanas disciplīnā Artemijs Makarovs izcīnīja 1. vietu. Un LEGO Sumo (vecākajā un PRO grupās) uzvaras izcīnīja Timofeja Smirnova un Germana Litvjakova roboti.

Kopumā šīs gads TSI robotikas klubam bija ļoti veiksmīgs. Startējot Latvijas robotikas čempionāta 6 posmos, kopumā tika iegūtas 28 medaļas (no tām 14 zelta, 10 sudraba, 4 bronzas). Latvijas čempionātā kopvērtējumā divās LEGO disciplīnās (Līnijsekošana un Folkreiss) tika izcīnītas pirmās vietas un iegūti Latvijas robotikas čempionāta uzvarētāju kausi.

Apsveicam uzvarētājus un vēlam veiksmi un panākumus mūsu komandai arī turpmāk!

contact us

raksti mums