people siting at computer

Jaunumi no TSI Cisco Networking Academy

Transporta un sakaru institūta (TSI) pasniedzējas – Jeļena Revzina un Jeļena Baranova piedalījās NetAcad Europe North Instructor Training 2021 projektā, kā rezultātā veiksmīgi nokārtoja eksāmenus, absolvēja kursu un kļuva par akreditētām Cisco DevNet Associate kursu instruktorēm.

Mācības norisinājās attālināti un ļoti intensīvi, starptautiskajā akadēmijas atbalsta centrā Belgian IT Academy Support Center (BiASC).

DevNet – tas ir interesants un ļoti noderīgs kurss, kas apvieno programmēšanu, automatizāciju un datortīklus. DevNet Associate kurss iepazīstina ar modernām programmatūras izstrādes metodoloģijām un rīkiem, ko izmanto IKT: API, mikroservisos, konteineros, DevOps un daudz kur citur.

Studenti, kuri absolvē kursu, iegūst aktuālu un praktisku pieredzi Python programmēšanā, izmantojot GIT, strādājot ar populāriem datu formātiem: JSON, XML un YAML, konteineru lietojumprogrammu izvietošanu, nepārtrauktu CI/CD integrāciju un infrastruktūras automatizāciju, izmantojot kodu. Kurss sagatavo studentus profesionālai dzīvei programmatūras izstrādē un infrastruktūras automatizācijā, kā arī sniedz iespēju sagatavoties DevNet Associate sertifikācijas eksāmenam: 200-901 DEVASC.

Vairāk informācijas par sertifikācijas eksāmenu šeit

contact us

raksti mums