aircraft maintenance planning

Jauns aviācijas kurss gaisa kuģu tehniskās apkopes plānošanas jomā no APAC

TSI Akadēmiskais un profesionālais aviācijas centrs (APAC) piedāvā jaunu kursu Gaisa kuģu tehniskās apkopes plānošanas pamati aviācijas jomas pārstāvjiem, kuri vēlas uzlabot savas zināšanas un prasmes. Šī visaptverošās apmācības, ko izstrādājuši vadošie nozares eksperti un aviācijas centra mācībspēki, nodrošinās dalībniekus ar nepieciešamajām prasmēm, lai vadītu, uzraudzītu un administrētu ar CAMO saistītos plānošanas procesus.

Kursu dalībnieki apgūs tādas tēmās kā tehniskās apkopes vadības grupas (MSG) procesus, tehniskās apkopes plānošanas dokumentu (MPD) digitalizāciju, ETOPS ievērošana tehniskās apkopes plānošanā un tehniskās apkopes programmas pārskats un izstrāde. Kurss piedāvā elastīgas mācību iespējas, kas pieejamas tiešsaistē vai klātienē APAC Aviācijas centrā (Rīga, Latvija), atbilstoši individuālajām vēlmēm.

Kurss ir paredzēts operatoru inženierijas un plānošanas nodaļu CAMO personālam, CAMO vadītājiem, atbilstības uzraudzības vadītājiem, komponentu koordinācijas vadītājiem. Lai gan priekšzināšanas par CAMO/CAO un/vai Part M ir vēlamas, tās nav obligātas, padarot šo kursu pieejamu plašam aviācijas profesionāļu lokam, kuri vēlas attīstīt savu karjeru.

Pēc sekmīgas MCQ testa nokārtošanas, dalībnieki saņems TSI/APAC sertifikātu “Basic of Aircraft Maintenance Planning in EASA Environment”.

Izmanto iespēju un gūsti jaunas prasmes, lai izceltu savu kanditatūru strauji augošajā gaisa kuģu apkopes plānošanas jomā.

Reģistrējies tagad un rezervē sev vietu, lai nodrošinātu savu vietu un virzītu karjeru uz jauniem augstumiem!

contact us

raksti mums