20221229_154046-01-scaled

Jauniešu inovācija ChatBot kļūst par Rīgas Autoostas jauno virtuālo palīgu

Ar prieku paziņojam, ka TSI inovāciju un uzņēmējdarbības centrs iDEAHUB un MyCompany Daugavpils valstspilsētas vidusskolas 12.a klases jaunieši ir izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar AS “Rīgas starptautisko autoostu”, izstrādājot ChatBot jeb tērzēšanas botu.

“Mūsu ChatBot ir izveidots, lai palīdzētu transporta uzņēmumiem sazināties ar klientiem. Esam studenti no Daugavpils un mūsu ideja ir diezgan oriģināla, jo veidojam tērzēšanas botus speciāli transporta kompānijām un veicam uzņēmumu un lietotāju vajadzību analīzi,” par izstrādāto digitālo rīku stāsta MyCompany komanda.

Veiksmīgas sadarbības rezultātā ChatBot projekts – Autoostas virtuālais palīgs sāk darbu un šobrīd spēj sniegt informāciju par autobusu kustības sarakstiem un maršruta plānošanu. No 2022. gada 29.decembra, VIRTUĀLAIS PALĪGS ir pieejams autoostas mājas lapā.

TSI novēl MyCompany Daugavpils valstspilsētas vidusskolas 12.a klases jauniešiem panākumus tālākā projekta izstrādē! Viņi tos ir pelnījuši! 

Nikita Radzevičs, Renāts Steļmačonoks, Azars Redjkins, Oļegs Meļņiks un Nikolajs Romancevičs projektu izstrādāja vien 6 mēnešu laikā, darbojoties kā dalībnieki iDEAHUB inovāciju projektu izstrādes 3.kārtā! Esam lepni un patiesi priecīgi par jaunu sadarbības izveidi ar AS “Rīgas starptautiskā autoosta”!

iDEAHUB projekta mērķis ir sekmēt jauniešu inovāciju pieteikumu īstenošanu, kas attīsta viņu inovācijas spēju un uzņēmīgumu, t. sk. uzņēmējspēju, risināt sabiedrībai vai tās daļai nozīmīgas problēmas, stiprināt augstskolu un studējošo sadarbību ar uzņēmumiem un piesaistīt privāto finansējumu Studentu inovāciju programmas īstenošanai. Arī Tev ir iespēja pieteikties ceturtajam iDEAHUB inovācijas projektu pieteikumu konkursam un laimēt balvu līdz pat 11 000 eiro! Vairāk par pieteikšanos uzzini šeit.

contact us

raksti mums