Ideahub winners

Jaunie iDEAHUB inovatori saņem balvas

Noslēdzoties Transporta un sakaru institūta biznesa inkubatora iDEAHUB projekta pirmajam posmam, veiksmīgākie projekta dalībnieki saņēma naudas balvas. Pirmās vietas ieguvējs – komanda “APDoc”, kas izstrādāja digitālu risinājumu loģistikas uzņēmumiem, balvā saņēma 5000 eiro. 

Trešo vietu ar 1 000 eiro balvu ieguva “DiPROGer” komanda (Ivans Gercevs un Viktorija Gerceva), kas izstrādāja zemu izmaksu dronu sistēmu daudzfunkcionālu pakalpojumu integrācijai, kas spēj, piemēram, uzraudzīt lauksaimniecības zemi vai skaitīt kokus. Platforma ir pieejama un vienkārši lietojama visām tautsaimniecības nozarēm: no nelielas ģimenes saimniecības līdz kritiskās infrastruktūras pakalpojumu sniedzējiem.

Otro vietu un 2 000 eiro balvu ieguva “Railway Maintenance Platform”, kas realizē platformu dzelzceļa apkopes darbiniekiem dzelzceļa apkopes datu uzglabāšanai un analīzei, izmantojot datorredzi. Projektā piedalās: Nikita Stepanovs, Mihails Korčevskis, Kirils Koļesņikovs un Daniels Matjuhovs. 

Savukārt pirmo vietu un 5 000 eiro balvu ieguva Nikitas Mičkeviča un Mihaila Kica komanda “APDoc”, kas izveidoja inovatīvu aplikāciju, kas automatizēs attēlu informāciju datu un dokumentācijas veidošanai un apstrādei kravu pārvadāšanas kompānijām. 

iDEAHUB  projekta I posma noslēguma pasākums un uzvarētāju apbalvošana ar naudas balvu fondu 8 000 eiro apmērā norisinājās izstādē “Skola” Ķīpsalā, 2023.gada 3. martā. 

Pasākums un naudas balvu pasniegšana notika uz atvērtās skatuves, kur jaunieši – projekta dalībnieki – pastāstīja par savam unikālajām un inovatīvajām Start- Up biznesa idejām. Konkurence projekta ietvaros bija liela – no ierīcēm, kas atvieglo neredzīgo cilvēku dzīvi, līdz unikālām izsekošanas un datu automatizācijas sistēmām loģistikas un transporta nozarē. 

Projekta ietvaros jauniešiem bija iespēja iegūt unikālu pieredzi un reālu palīdzību biznesa izstrādāšanā un attīstīšanā ar finansējumu līdz 11 000 eiro, un pagājušo piektdien žūrijas vērtējumā dalībnieki uzzināja vietu sadalījumu un laimēto naudas balvas apmēru.

Jau atvērta ir arī pieteikšanās jaunajai projekta plūsmai un tā turpināsies līdz 3. aprīlim! https://ideahub.tsi.lv/lv/new-call-for-applicants-4/   

iDEAHUB ir TSI inovāciju un uzņēmējdarbības centrs, un nodrošina projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” ieviešanu, paredzot tādas aktivitātes kā bezmaksas apmācības un inovāciju projektu konkursu. iDEAHUB darbība tiek atbalstīta Eiropas Reģionālas attīstības fonda projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” / iDEAHUB (Nr.1.1.1.3/21/A/006) ietvaros.   

TSI – Transporta un sakaru institūts – atbalsta inovatīvas idejas, zināšanas un risinājumus, lai atbildētu izaicinājumiem, kuri rodas saistībā ar transporta nozares, piegāžu ķēžu, aviācijas vadības, loģistikas, robotikas un autonomo transportlīdzekļu sistēmu darbību. TSI iepriekšējā pieredze, zināšanas un kompetence dod tai spēcīgas konkurences priekšrocības, kas varētu palīdzēt start-up biznesa attīstīšanās.

https://forbesbaltics.com/lv/zinas/raksts/jaunie-ideahub-inovatori-sanem-balvas

contact us

raksti mums