Jaunas finansējuma iespējas studentiem no ES!

fins logo

Transporta un sakaru institūts (TSI) sadarbībā ar FINS studentiem no Eiropas Savienības dalībvalstīm piedāvā finansējuma iespējas studijām – studentu kredītu, kas ir pieejams gan topošajiem, gan jau studējošajiem studentiem. Finansiāls atbalsts ir pieejams studentiem no jebkuras Eiropas valsts, tostarp Apvienotajā Karalistē un Šveicē.

FINS ir EDUCATIVA biedrs, uzņēmumu grupa ar 12 gadu pieredzi izglītības pakalpojumu sniegšanā.

Kāpēc izvēlēties FINS aizdevumu?

FINS draudzīgā saziņa un elastīgums visā pieteikuma iesniegšanas, izmantošanas un atmaksas periodā ir viena no galvenajām priekšrocībām. FINS ikvienam studentam sagatavo individuālu aizdevuma piedāvājumu, pamatojoties uz iesniedzēja budžetu un izvairoties no pārmērīgas kreditēšanas.  Aizdevums bakalaura līmeņa studentiem tiek piešķirts līdz 4 gadiem, maģistrantūras studentiem atkarībā no studiju ilguma, līdz 25 000 eiro. Šajā aizdevumā var iekļaut arī dzīvošanas un transporta izmaksas, mācību materiālus, klēpjdatoru, veselības apdrošināšanu, u.c.

Lai pieteiktos finansējumam nav nepieciešams iepriekšējs darbs vai ienākumi, fiziskas garantijas vai hipotekārais nodrošinājums. Vairāk informācijas kā pieteikties un kā saņemt finansējumu ir ŠEIT

contact us

raksti mums