Studē Lielbritānijā, Dzīvo Rīgā!

Īpašs piedāvājums topošajiem studentiem!

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir sagatavojis īpašu piedāvājumu ikvienam topošajam studentam, kas vēlas studēt dubultā diploma bakalaura studiju programmā, kas tiek realizēta sadarbībā ar Rietumanglijas Universitāti (UWE Bristol) – Datorzinātnes ar specializāciju mākslīgajā intelektā (MI)!

Piedāvātā specializācija ir svarīga ikvienam speciālistam, kurš vēlas strādāt IT sfērā, jo mākslīgais intelekts ir viena no datorzinātnes jomām, kura attīstās visstraujāk un pieprasījums pēc jauniem speciālistiem tikai aug.

Sadarbībā ar UWE Bristol studiju programmā ir pievienoti jauni kursi: MI pamati, MI rīki un metodes, Izaicinājumi un pētījumi MI jomā, Kritiskā domāšana, IT projektu vadība, Uzņēmējdarbība IT jomā u.c.  Pēc četriem studiju gadiem studenti saņem abu augstskolu diplomus un neatsveramu pieredzi. Studiju process tiek realizēts pēc Lielbritānijas izglītības standarta un studiju rezultātus vērtē ne tikai TSI pasniedzēji, bet arī UWE pārstāvji.

Ja vēlies studēt šajā programmā, aizpildi pieteikumu uzņemšanas sistēmā admission.tsi.lv līdz 2022. gada 1. aprīlim un konkursa kārtībā saņemt atlaidi līdz pat 20% visam studiju periodam – četriem gadiem. Tā kā šajā programmā studējošo skaits ir ierobežots, piesakies savlaicīgi – jau tagad!

Izmanto iespēju! Studē Anglijā, bet dzīvo Rīgā!

contact us

raksti mums