Sequence 01.00_24_04_07

Ārvalstu studenti dalās pieredzē!

9. jūnijā, 2022, Transporta un sakaru institūta (TSI) telpās norisinājās starptautiskās pieredzes apmaiņas pasākums, kas tika rīkots ar mērķi neformālā gaisotnē aprunāties ar mūsu ārvalstu studentiem un sniegtu viņiem iespēju dalīties savos iespaidos un starptautiskajā pieredzē, pirms viņi pabeidz 2021./2022. studiju gadu TSI un dodas uz dzimteni.

ERASMUS+ apmaiņas programmas ietvaros studenti no Turcijas, Francijas, Spānijas, Vācijas, Polijas un arī studenti no ISEP universitātes (Francija) dalījās pieredzē, ko viņi guvuši uzturoties Latvijā, Rīgā – TSI. Lielākā daļa no viņiem apbrīnoja Latvijas mazās pilsētas, draudzīgos cilvēkus, garšīgos ēdienus, latviešu kultūru un garo dienasgaismu.

Studenti dalījās arī latviešu valodas papildus apguvi un izteicieniem, kā arī savā studiju pieredzē TSI. Ārvalstu studenti dalījās pieredzē par studijām TSI, saviem iemīļotākajiem priekšmetiem un pasniedzējiem. Studenti ir apmierināti, ka izvēlējās Latviju, un priecājas, ka mācījās TSI kā apmaiņas studenti.

Bildes no pasākuma var apskatīt zemāk. Video no pasākuma sekos tuvākajā laikā, tāpēc seko līdzi jaunumiem!

contact us

raksti mums