Gatavojoties jaunajam mācību gadam, TSI veic ieguldījumus akadēmiskā personāla attīstībā un izaugsmē

Kopš 2018.gada Transporta un sakaru institūts īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu “Transporta un sakaru institūta akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās” (Nr. 8.2.2.0/18/A/011). Arī vasarā aktīvi notiek projekta realizācija – vairāki TSI pasniedzēji stažējas uzņēmumos informācijas tehnoloģiju, loģistikas un aviācijas jomā, lai pilnveidotu studiju kursu un programmu saturu. Projekta ietvaros rudenī vairāki TSI docētāji atsāks profesionālās angļu valodas nodarbības, kā arī lekcijas turpinās pasniegt jaunākā docētāju un zinātnieku paaudze –  doktorantūras studenti.

Rudens semestrī TSI plāno sadarboties ar starptautiska līmeņa viesprofesoriem visās fakultātēs. Datorzinātņu jomā notiks sadarbība ar Dr Neil Rubens (Japāna), Dr Yasser Moustafa Kamal Abdelmonem Omar Youssef (Eģipte/Francija), Dr Shahaboddin Shamshirband (Norvēģija). Aviācijas jomā TSI uzsāks sadarbību ar Dr Rathan Babu Athota (Indija/Spānija). Transporta un loģistikas jomā tiks turpināta sadarbība ar Dr Eftychia Nathanail (Grieķija), Dr Berdymyrat Ovezmyradov (Japāna) un Dr Harald Kitzmann (Vācija/Igaunija).

Kopumā projektā ir paredzēti ieguldījumi 676 083,35 euro apmērā, no tiem Eiropas Sociālā fonda atbalsts veido 574 670,85 euro (85%) un Valsts budžeta finansējums – 101 412,50 euro (15%).

contact us

raksti mums