IMG_3937
16:00
14
Jul

Atvērto durvju diena

Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina topošos studentus, kā arī viņu vecākus uz atvērto durvju dienu 14. jūlijā pl.16:00, kuras laikā mēs tev pastāstīsim par:

  • studiju programmām, to priekšrocībām un unikalitāti
  • prakses iespējām starptautiskajos un Latvijas uzņēmumos
  • labi atalgota darba iespējas TSI absolventiem un studentiem
  • mūsu absolventu veiksmīgas karjeras piemēri visā pasaulē

Vai zināji, ka…

…TSI ir vadošajās pozīcijās augstskolu ranžējumā pēc maģistra līmeņa absolventu ienākumiem priekšgalā?
Tas nozīmē, ka TSI sniedz visas nepieciešamās zināšanas un prakses iemaņas, ko augstu novērtē arī darba devēji jau studiju sākumā.

Vai zināji, ka…

…šajā gadā mūsu biznesa partneri piedāvā vēl vairāk grantu mūsu studentiem – granti studijām IT un robotikas jomā! Tas vēlreiz apliecina TSI studentu un absolventu pieprasījumu darba tirgū.

Tāpēc nekavējies un iepazīsties ar granta programmu, nosacījumiem un piesakies jau tagad! Neatliec uz vēlāku – jo vietu skaits ierobežots!

14.jūlijā Atvērto durvju dienā dosimies arī ekskursijā pa TSI, kur redzēsi savu topošo studiju vidi, Robotikas un telekomunikācijas centru, unikālas aviācijas laboratorijas, kur studenti gūst praktisko pieredzi, kā arī mūsu bibliotēku, kas pieejama 24/7.

Atvērto durvju diena norisināsies klātienē TSI – Lomonosova ielā 1, Rīgā, latviešu valodā. Jautājumus vari uzdot sev ērtā valodā – latviešu, krievu vai angļu.

Reģistrējies, jo vietu skaits ierobežots!

contact us

raksti mums