Students at computer
10:30
11
May

Semināra diskusija: revolucionārā pieeja loģistikas nozarei

Atbalstot pastāvīgu attīstību un ieviešot risinājumu meklēšanu diskusijās, semināros un citās izglītības formās, TSI 11. maijā rīko unikālu pasākumu.

Aicinām TSI studentus, profesorus un pasniedzējus, vidusskolēnus, tehnikuma un koledžas studentus, uzņēmējus, uzņēmumu un izglītības pārstāvjus piedalīties un iegūt vērtīgu pieredzi!

Pasākuma galvenā tēma ir “Revolutionizing Logistics: Trends, Automation, Sustainability, Digitalization, and Human Resources”. Pasākumu vadīs un moderēs starptautiskas piegādes ķēdes risinājumu kompānijas Ceva Logistics pārdošanas vadītājs Baltijā, TSI lektors un bakalaura studiju programmas “Transporta un biznesa loģistika” programmas direktors, Mg. oec. Aleksandrs Kotļars.

Galvenie jautājumi diskusijā tiks vērsti uz šādām loģistikas tēmām: pašreizējās tendences piegādes ķēdes vadībā Baltijā, Eiropas loģistikas procesu automatizācija un robotizācija, zaļā loģistika un ilgtspējība, digitalizācija un datu pārvaldība, HR un nodarbinātība, kā arī izglītības nozīme loģistikas specialistiem.

Diskusijā piedalīsies pārstāvji no ES augstskolām – HZ University (Nīderlande), TTK University (Igaunija) – kā arī vairāki saistīto nozaru pārstāvji. Piegādes un izplatīšanas uzņēmumi, mazumtirdzniecības un veikalu pakalpojumi, dzelzceļa loģistika un starptautiskie kravu pārvadājumi, uzglabāšanas un noliktavas uzņēmumi u.c. industrijas pārstāvji dalīsies atziņās par šādām tēmām:

MSC – Trends in logistics, employment, and the importance of education,

Maxima – Digitalization and data management in logistics,

Containerships – Green logistics solutions and sustainability,

Ceva Logistics – Project logistics.

msc logo

Kad: 11. maijā, 10:30 (GMT+3, Rīgas laiks)
Kur: TSI, Lomonosova iela 1, Rīga

Reģistrācija ir slēgta

Jautājumu gadījumā lūdzam sazinieties ar mums pa e-pastu karjera@tsi.lv

Piedalieties! Gūstiet jaunas zināšanas un attīstiet tīklošanas prasmes!

contact us

raksti mums