Pitch Event baneris EN
14:00
16
Sep

iDEAHUB Start-up investīciju piesaistes prezentācijas pasākums

16. septembrī pl.14:00 norisināsies Start-up projektu investīciju piesaistes prezentācijas pasākums, kura ietvaros 7 komandas prezentēs savas inovatīvās idejas un izstrādātos prototipus, kā arī dalīsies savā pieredzē par dalību projektā.

7 iDEAHUB komandas, kuras prezentēs savus inovāciju projektus 16.septembī

1) Railway Maintenance Platform (RMP) komanda izstrādā platformu dzelzceļa apkopes darbiniekiem dzelzceļa apkopes datu uzglabāšanai un analīzei, izmantojot datorredzi. 

2) APDoc komanda izstrādā jaunu aplikāciju, kas automatizēs attēlu informāciju datu un dokumentācijas veidošanai un apstrādei kravu pārvadāšanas kompānijām.

3) Volkirion komanda izstrādā ierīci neredzīgiem cilvēkiem, kas ļaus attālināti uztvert objektus izmantojot sensorus.

4) MyCompany komanda izstrādā ChatBot jeb tērzēšanas botu, kas spēs sniegt informāciju par autobusu kustības grafikiem un maršruta plānošanu Rīgas starptautiskajai autoostai.

5) iNNovatic komanda izstrādā kompleksu prototipu, kas automātiski novērtē izgatavoto detaļu un konstrukciju parametru atbilstību specifikācijām un precizitāti, pamatojoties uz bezkontakta pieeju. Būtībā tā ir ražošanas detaļu pieņemšanas kontroles tehnoloģija, kas var aizstāt regulāru rokas mērinstrumentu izmantošanu, samazinātu cilvēcisko faktoru pieņemšanas procesā un automatizētu manuālo un rutīnas darbu uzņēmumos.

6) DiPROGer komanda izstrādā zemu izmaksu dronu sistēmu daudzfunkcionālu pakalpojumu integrācijai, kas spēj, piemēram, uzraudzīt lauksaimniecības zemi vai skaitīt kokus. Idejas pamatā ir platforma, kas ir pieejama un vienkārši lietojama visām tautsaimniecības nozarēm: no nelielas ģimenes saimniecības līdz kritiskās infrastruktūras pakalpojumu sniedzējiem.

7) “Metroble” komanda no Valmieras Valsts ģimnāzijas izstrādā pusautomatizētu robotu, kas palīdzēs teritorijas uzkopšanā un uzturēšanā.

iDEAHUB atbalsta komandas sniedzot finansējumu projektu attīstībai, prototipu izstrādei, stipendijām komandas dalībniekiem, kā arī piedāvā bezmaksas apmācības, dalību meistarklasēs un veicina biznesa partneru iesaisti, projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” ietvaros.

Pasākumā piedalīsies vairāku investīciju fondu pārstāvji. iDEAHUB vadītājs Jānis Volberts pastāstīs kur un kā pieteikties projektam jaunajiem interesentiem, jo nākamais uzsaukums būs atvērts jau septembrī. Pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no LETERA, MASOC un citām asociācijām un riska kapitāla fondiem, kā arī citām organizācijām.

Pasākuma noslēgumā būs neformālas sarunas ar uzkodām un dzērieniem, kā arī ekskursija pa TSI laboratorijām, Aviācijas un Robotikas centru.

Ja arī tu vēlies uzzināt vairāk un iedvesmoties – gaidām tevi 16. septembrī pl.14:00 TSI!

Aicinām reģistrēties iepriekš:

iDEAHUB ir TSI Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs, kas nodrošina projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” ieviešanu, finansiāli atbalstot skolēnus un studentus inovatīvu ideju realizēšanā, kā arī paredzot bezmaksas apmācības inovāciju projektu īstenošanā. Vairāk informācijas šeit.

Pasākums plānots gan klātienē – TSI, Lomonosova ielā 1, Rīgā.
Pasākuma laikā notiks foto un video filmēšana.

contact us

raksti mums