TSI.DD.9.02.EVENT.980x540.LV.V2
18:00
17
Feb

Ekskluzīva prezentācija jaunai maģistra programmai

17.februārī plkst.18:00 norisināsies ekskluzīva maģistra programmas prezentācija “Datu analītika un mākslīgais intelekts” jomā. Šis tiešsaistes pasākums ir īpaši paredzēts tiem, kuriem jau ir augstākā izglītība un kuri vēlas uzsākt savu karjeru IT jomā, kā arī IT speciālistiem, kuri vēlas paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju.

Pasākuma laikā tiks prezentēta jauna unikāla maģistra programma „Dubultais diploms datorzinātnēs: datu analītika un mākslīgais intelekts”, kas izstrādāta sadarbībā ar vienu no lielākajām un prestižākajām Lielbritānijas augstskolām – UWE (Bristol). Programmas absolventiem būs iespēja iegūt DIVUS diplomus un unikālu studiju pieredzi atbilstoši Lielbritānijas izglītības kvalitātes standartiem.

Prezentācijas programma

18:00 Ievads un sveicieni

18:05 Par datu analīzi un mākslīgo intelektu ar gadījumu izpēti

18:20 Programmas prezentācija

18:45 Jautājumi un atbildes

19:00 Noslēgums

Programmu atzinīgi novērtē un atbalsta vadošie starptautiski dažādu jomu uzņēmumi:

Deloitte logo
msc logo
Birkle IT logo

Prezentācijas laikā pastāstīsim par īpašo piedāvājumu topošajiem studentiem bez IT priekšzināšanām, un īpaši citu studiju virzienu programmu absolventiem būs pieejams transformācijas semestris, kura laikā students varēs iegūt nepieciešamās pamatzināšanas un prasmes IT jomā, lai šoruden veiksmīgi pievienotos dubultā diploma programmai.

Tikai prezentācijas dalībniekiem ir unikāla iespēja – pievienoties studijām transformācijas semestrī (bez iepriekšējas izglītības IT jomā) jau martā, ar 25% atlaidi!

Būsim priecīgi Jūs satikt tiešsaistē un atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

Datums: 17. februāris, 2022
Vieta: tiešsaistē
Laiks: pl.18:00
Valoda: angļu

Datu analīze un mākslīgais intelekts ir vienas no augošām tehnoloģiju jomām, kuras ir ļoti pieprasītas gan IT uzņēmumos, bet arī jebkurā citā nozarē, kas darbojas ar datiem: finanses, banku darbība, transports, loģistika, medicīna, izklaide, tūrisms utt. IT speciālistu nākotne ir daudzsološa. Pieprasījums pēc šādiem speciālistiem darba tirgū un viņu atalgojums nepārtraukti pieaug.

“Jūsu dzīve ir Jūsu lēmumu, nevis apstākļu rezultāts” (Stīvens R.Kovejs)

contact us

raksti mums