flight-cordination
17:00
24
Nov

E-seminārs: Aviācijas vadība

24.novembrī plkst.17:00 aicinām pievienoties tiešsaistes pasākumam – prezentācijai jaunajai maģistra studiju programmai Dubultais diploms Aviācijas vadībā, kas izstrādāta sadarbībā ar Rietumanglijas universitāti (UWE Bristol). Programmu prezentēs Iyad Alomar, TERRA AVIA ģenerāldirektors, galvenais padomnieks apkopes jautājumos, TSI Inženierzinātņu fakultātes asociētais profesors un Olga Zervina, TSI Transporta un vadībzinātņu fakultātes lektore, studiju programmas “Aviācijas vadība” direktore.

JAUNUMS: Prezentācijas formāts būs atvērta diskusija, kuras laikā runāsim par jaunumiem un turpmāko attīstību aviācijas nozarē.

Viena no jaunās dubultā diploma studiju programmas pievienotajām vērtībām ir profesionālie kontakti starp studentiem un pasniedzējiem, kā arī no aviācijas nozares. Studiju laikā Jums būs iespēja gūt pieredzi no aviācijas ekspertiem, turpināt savu profesionālo izaugsmi profesionālajā praksē gan lidostās, gan citos aviācijas nozares uzņēmumos, kā arī piedalīties pētniecības projektos, saistītus ar nozari.

Pievienojieties mums tiešsaistē un izceliet savas prasmes aviācijas vadības jomā!

Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta

Pasākums norisināsies angļu valodā.

Jautājumus droši var uzdot sev ērtā valodā: latviešu, krievu vai angļu.

contact us

raksti mums