Double Degree view of Riga UK and LV flags
16:00
25
Nov

Dubultā diploma studiju programmas prezentācija ar viesi no Lielbritānijas un daudz ko citu!

Ja vakar nepaspēji pieslēgties dubultā diploma studiju programmas Datorzinātnes: mākslīgais intelekts prezentācijai sadarbībā ar UWE, droši vari noskatīties to mūsu Youtube kanālā!

Ja rodas jautājumi, droši raksti uz doubledegree@tsi.lv

Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina topošos studentus uz unikālās dubultā diploma studiju programmas tiešsaistes prezentāciju. Priekš tiem, kas vēlas iegūt vairāk īsākā laikā! 4 gadu laikā standarta bakalaura grāda vietā studentiem ir iespēja iegūt 2 diplomus: Datorzinātnēs un Datorzinātnēs un programmatūru izstrādē.

Prezentācijas laikā topošajiem studentiem būs iespēja uzzināt par dubultā grāda ieguvumiem, specifiskajiem studiju kursiem, kā arī par studiju iespējām Eiropā. TSI speciālisti iepazīstinās ar ļoti unikālu dubultā diploma studiju programmu Datorzinātnes, lielu uzsvaru liekot uz mākslīgo intelektu un programmatūras izstrādi, ko nodrošina Transporta un sakaru institūts Rīgā sadarbībā ar Rietumanglijas Universitāti (UWE) Bristolē – 2. vietā starp Anglijas universitātēm pēc studentu apmierinātības 2019. gadā, viena no TOP 30 Guardian University ceļvedī 2020. gadā un TEF Gold atzinība par izcilu mācīšanas procesu.

Studiju process tiek realizēts pēc Lielbritānijas standarta, tas nozīmē vairāk grupu darbu un individuālu projektu studiju laikā. Mācību valoda ir angļu; studiju ilgums – četri gadi; Iegūstamie grādi: Dabaszinātņu bakalaura grāds Datorzinātnēs (TSI) un bakalaura grāds Datorzinātnēs un programmatūru izstrādē (UWE)

Prezentācija norisināsies tiešsaistē 2020. gada 25. novembrī plkst.16:00 pēc Rīgas laika. Moderatoru vidū būs programmas vadītāji no Rīgas un Lielbritānijas universitātes, kā arī esošo studentu atsauksmes, un atbildes uz visiem saviem jautājumiem! Prezentācija tiks pārraidīta tiešsaistē, izmantojot BigBlueButton tiešsaistes mācību platformu. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta un saite tiks nosūtīta Jums uz norādīto e-pasta adresi.

TSI ir vienīgā privātā tehniskā augstskola Latvijā, kas piedāvā studijas tādās jomās kā IT, robotika, elektronika, telekomunikācijas, aviācija, loģistika un vadības zinātne, gan topošajiem studentiem Latvijā, gan pasaules mērogā.

Izmanto iespēju iegūt pasaules līmeņa izglītību tepat Latvijā!

Vairāk par studiju programmu
Vēlies studēt un meklē finanses? Iepazīsties ar finansēšanas iespējām
Studējošos kredītus pilnībā garantēs valsts! Kredīts pieejams gan ES/EEZ pilsoņiem un nepilsoņiem un Eiropas Kopienas pastāvīgajam iedzīvotājiem, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja studijām Latvijas akreditētu un licencētu augstskolu studiju programmās gan bakalauriem, gan maģistriem un doktorantiem.

contact us

raksti mums