ratsif 2023 spring
21
Apr

43. pētniecības un tehnoloģiju konference – RaTSiF-2023, TSI

2023. gada 21. aprīlī TSI telpās notika 43. zinātniski praktiskā un mācību metodiskā konference “Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē” jeb RaTSiF-2023.

Konferences ietvaros notika TSI vadošo pārstāvju un vieslektoru prezentācijas par tādām tēmām kā AI integrēšana studiju procesā (Generative AI in the Study Process)eMediator projekts un Agile projektu vadība, izmantojot mākslīgo intelektu (AI Agile Project Management).

Papildsesijas, kas tika arī iekļautas konferencē, bija vērstas uz šādām tēmām:

  • Informācijas sabiedrības datorproblēmas (Computer Problems of the Information Society),
  • Inovācijas un viedās tehnoloģijas transporta un loģistikas jomā (Innovations and Smart Technologies in Transport and Logistics),
  • Tirgus: pētījumi, projekti, tehnoloģijas un mūsdienu ekonomikas problēmas (Market: Research, Projects, Technologies, and Problems of the Modern Economy),
  • iDEAHUB inovāciju projektu prezentācijas.

Konference notika TSI gan klātienē, gan tiešsaistē.

Pasākums pulcēja cienījamus profesionāļus, pētniekus un praktiķus no dažādām inženierzinātņu jomām, kas dalījās atziņās un pieredzē par jaunākajiem izstrādājumiem un sasniegumiem.

– Dr.Sc.ing. Mohammad Soltani, vieslektors.

RaTSiF-2023 konference ir lieliska arēna, lai izaicinātu idejas un konfrontētu sevi ar citiem ekspertiem transporta, mākslīgā intelekta un loģistikas jomā.

– TSI doktorantūras students Francesco Maria Turno.

contact us

raksti mums