Divi pilna laika TSI doktorantūras granti no stratēģiskā partnera – universitātes – UWE Bristol

uwe bristol logo 16x9

Traģiskajiem notikumiem Ukrainā dziļi jūt līdzi daudzās pasaules valstīs. Kā jau iepriekš tika ziņots, Transporta un sakaru institūts (TSI) sniedz atbalstu Ukrainas studentiem un viņu ģimenēm.

TSI stratēģiskais partneris, Rietumanglijas Universitāte (University of the West of the England, UWE Bristol), atbalsta mūs šajā centienā. Sniedzot ieguldījumu Ukrainas iedzīvotāju atbalstam, UWE Bristol finansiāli atbalsta un paplašina TSI grantu skaitu pilna laika studijām doktorantūras programmā Telemātika un loģistika vēl diviem pretendentiem, kuri ir Ukrainas pilsoņi.

Ukrainas studenti ar iegūto maģistra grādu var pieteikties doktorantūras studiju grantam, kuru prioritārās pētniecības tēmas ir sekojošās jomās:

  • Mākslīgā intelekta izmantošana loģistikas un transporta uzdevumos
  • Datorredze
  • Procesu digitalizācija un digitālie dvīņi

Rietumanglijas Universitātes (UWE Bristol) grants pilnībā sedz TSI doktorantūras programmas studiju izmaksas studentiem no Ukrainas uz visu studiju laiku – 3 akadēmiskajiem gadiem.

Universitātes vārdā es varu pateikties institūtam par iespēju atbalstīt Ukrainas zinātniekus. Universitāte atzinīgi vērtē TSI ātro reakciju, izveidojot šo stipendiju shēmu un tas ir apliecinājums tam, ka mēs sadarbojamies ar līdzīgi domājošu augstskolu.” – komentē Rietumanglijas Universitātes (UWE Bristol) Vides un tehnoloģiju fakultātes dekāna vietnieks Tods Burtons (Tod Burton).

contact us

raksti mums