TSI-UWE-sadarbība

Divi diplomi un neatsverama pieredze!

Iegūsti pasaules līmeņa studiju pieredzi tepat Latvijā! Saņem labāko, ko piedāvā dubultā diploma bakalaura studiju programma Datorzinātnes – Lielbritānijas kvalitāti, individuālu pieeju, mūsdienīgas mācību metodes un materiālus.

Kļūstot par studentu tu būsi ne tikai daļa no TSI saimes, bet arī pilntiesīgs Rietumanglijas universitātes (UWE)  studentu un absolventu sabiedrības loceklis.

Dubultais diploms nozīmē

  • Prestiža izglītība un divi diplomi 4 gadu laikā
    Bakalaura grāds Datorzinātnēs
    Bakalaura grāds Datorzinātnēs un programmatūru izstrādē
  • Studiju process pēc Lielbritānijas kvalitātes standarta – vairāk grupu darba un individuālu projektu
  • Studiju rezultātus vērtē ne tikai TSI pasniedzēji, bet arī pārstāvji no UWE
  • Pieeja ne tikai TSI, bet arī UWE mācību resursiem
  • Atbalsts studentiem gan no TSI, gan no UWE puses

Vai jums ir jautājumi?

Kļūstot par studentu tu būsi ne tikai daļa no TSI saimes, bet arī pilntiesīgs Rietumanglijas universitātes (UWE)  studentu un absolventu sabiedrības loceklis.

Mihail Savrasov

Rietumanglijas Universitāte (UWE) ir moderna un dinamiska augstskola, kas atrodas Bristoles tuvumā. UWE studē vairāk kā 30 tūkstoši studentu,  un tā piedāvā vairāk kā 600 programmu dažādos studiju virzienos. Tā ir viena no lielākajām un pazīstamākajām universitātēm Lielbritānijā. Universitātei tika piešķirts zelta TEF statuss jaunākajā valdības augstskolu reitingā, kurā vērtēja mācīšanas kvalitāti un studentu apmierinātību (Teaching Excellence and Student Outcomes Framework – TEF 2018). Savukārt, 2019. gadā UWE ieņēma 2. vietu starp britu augstskolām valsts veidotajā studentu apmierinātības reitingā (Student satisfaction survey).

contact us

raksti mums