IMG-20160831-WA0005

“Daudzi TSI pasniedzēji ir gluži kā dzīvas leģendas”

Par godu TSI Ziemas izlaidumam mēs jūs iepazīstinām ar dažiem absolventiem, kuri veiksmīgi aizstāvējuši savus diplomdarbus, un piedāvājam mini intervijas ar viņiem.

Šoreiz mūsu varone ir Asja Misņika, maģistra programmas “Uzņēmējdarbība un vadība” absolvente.

– Asja, kādā nozarē Jūs šobrīd strādājat?

– 26 gadus nostrādāju uzņēmumā “L-Ekspresis” – vienīgajā uzņēmumā Latvijā, kas veic starptautiskos pasažieru pārvadājumus pa dzelzceļu. Pēdējos 12 gadus biju dzelzceļa instruktore. Bet, diemžēl, pēc ierobežojumu ieviešanas, kas saistīti ar COVID-19, visi starptautiskie pasažieru pārvadājumi tika atcelti, un es tāpat kā daudzi citi, kas strādāja manā departamentā, vispirms nonācu dīkstāves pabalsta sarakstā, un vēlāk paliku bez darba.

– Kāpēc tālākai profesionālajai izaugsmei izvēlējāties TSI programmu “Uzņēmējdarbība un vadība”?

– Pirms iestājos maģistrantūrā, programmā “Uzņēmējdarbība un vadība”, piecus gadus studēju programmā “Transporta un biznesa loģistika”. Mans darba devējs apmaksāja studijas manas profesionālās izaugsmes nolūkos. Studiju programmas turpmākā izvēle galvenokārt bija saistīta ar manu darba pienākumu specifiku.

– Kas Jums patika studiju procesā?

– Man patīk pats mācību process, iespēja uzzināt kaut ko jaunu un noderīgu sev ne tikai praktiskā pielietojuma ziņā. Ir ļoti patīkami, ka man bija tāds gods ilgus gadus komunicēt ar pasniedzējiem, daudzus no kuriem jau var saukt par “dzīvām leģendām”. Lielu prieku sagādāja arī sarunas ar maniem daudzpusīgi interesantajiem kursabiedriem gan bakalaura, gan maģistra studiju laikā.

– Kas no iemācītā visvairāk noderēs Jūsu karjerā?

– Pašreizējā situācijā es ļoti vēlētos, lai izrādītos noderīgs mans maģistra darbs, kura tēma ir “Mārketinga stratēģija kā starptautiskā transporta uzņēmuma pretkrīzes vadības instruments”.

Apsveicam Asju un visus pārējos absolventus ar veiksmīgu studiju pabeigšanu un novēlam, lai jaunās zināšanas un prasmes palīdzētu nākotnē veidot veiksmīgu karjeru jebkurā situācijā!

contact us

raksti mums