bulp

Clarity Labs dalās ar zināšanām un aicina studēt TSI

9. aprīlī, TSI telpās norisinājās Clarity Labs vieslekcija: “Low-code and No-code Development – Today And in the Future”. Vieslekciju vadīja Artūrs Babjuks (Artur Babyuk), Clarity Labs meitasuzņēmuma Graip.ai galvenais tehnoloģiju direktors. Daudzi studenti sāka interesēties par tēmu un pateicas pasniedzējam, ka padalījies ar prezentāciju.

Kompānija Clarity Labs aicina jauniešus studēt IT jomā un izvēlēties TSI bakalaura studiju programmas. Pateicoties ciešajai sadarbībai ar Clarity Labs, studenti, kuri plāno uzsākt studijas TSI 2022./2023. akadēmiskajā gadā, varēs pieteikties grantu konkursam, un iegūt gan finansiālu atbalstu no Clarity Labs, kā arī karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā jau no studiju uzsākšanas brīža.

Granti sniedz iespēju pilnībā segt studiju izmaksas bakalaura studiju programmā Datorzinātnes. Vairāk par konkursa noteikumiem uzzini šeit.

Clarity Labs ir vadošais tirgū konsultāciju uzņēmums Lead-to-Cash jomā, kas palīdz uzņēmumiem visā pasaulē izveidot un ieviest uzņēmējdarbības modeļus, kuri ļauj labāk izprast klientu vajadzības un dod iespēju veidot produktu piedāvājumus un pārdot tos atbilstoši klientu vēlmēm. Clarity Labs veicina lielāku klientu apmierinātību un lojalitāti, tādējādi palīdzot palielināt ieņēmumus.

Paldies Clarity Labs par sniegtajām iespējām attīstīt sevi un gūt jaunas zināšanas!

contact us

raksti mums