Coursera

Balva par labākajiem rezultātiem sesijā: Coursera licence

Par veiksmīgu sesijas nokārtošanu TSI studenti ne tikai iegūst labus rezultātus studijās, pierādot savas zināšanas un prasmes, bet šoreiz arī varēs izmantot unikālu iespēju iegūt jaunas kompetences un profesionālus sertifikātus, kas kalpos par vērtīgiem panākumiem karjerā, bezmaksas.

Coursera kursi iekļauj mācību priekšmetus dažādās jomās, kā piemēram, datorzinātnes, humanitārās zinātnes, uzņēmējdarbību un ekonomiku, datu zinātni, informācijas tehnoloģijas, matemātiku, inženierzinātnes, sociālās zinātnes un citas. Lai iegūtu Coursera kvalifikācijas sertifikātus, parasti ir jāmaksā ikmēneša maksa.

TSI ir pirmā augstskola Latvijā, kas noslēdza līgumu ar pasaules apmācības platformu Coursera un šogad izsludina unikālu konkursu TSI studentiem, kura ietvaros TSI studenti ar labākajiem rezultātiem sesijā tiks apbalvoti ar Coursera licencēm un varēs iegūt sertifikātus un jaunas kompetences bezmaksas.

Konkursa mērķis ir veicināt studējošo motivāciju iegūt augstākus studiju rezultātu vērtējumus un apgūt papildus profesionālās prasmes – tādējādi attīstīt savu konkurētspēju darba tirgū. Konkursa rezultāti būs zināmi februārī.

Novēlam TSI studentiem veiksmi sesijā un būsim priecīgi redzēt Jūsu panākumus arī Coursera kursu ietvaros!

contact us

raksti mums