staff and students

Apsveicam studentus ar augstajiem sasniegumiem studijās un Coursera licencēm

20. februārī, TSI studenti ar augstākajām sekmēm ziemas sesijas laikā tika svinīgi apbalvoti ar neierobežotu piekļuvi pasaules mācību platformas Coursera licencēm.

Ar augstajiem akadēmiskajiem sasniegumiem uzvarētājus sveica fakultātes pārstāvji un TSI valdība, tajā skaitā TSI rektors, Ph.D.sc.pol., docents Juris Kanels, svinīgi pasniedzot sertifikātus.

Šī iniciatīva parāda studentu mērķtiecīgumu pēc akadēmiskajiem panākumiem. 20 studenti no dažādām programmām, studiju formām, studiju līmeņiem un valodu plūsmam, ir ieguvuši vidējo atzīmi no 8,07 līdz 9,07. Un tas ir ļoti augsts līmenis!

– Studiju prorektore, profesore, Dr.sc.ing. Irina Pticina

Akadēmiskie sasniegumi liecina par studentu vēlmi mācīties un pilnveidoties, un, ar Coursera licencēm TSI studenti varēs papildināt un apgūt jaunas zināšanas un prasmes, kā arī iegūt profesionālus sertifikātus, kas būs vērtīgs papildinājums CV gan tagad, gan nākotnē. TSI ir pirmā augstskola Latvijā, kas sadarbojas ar globālu tiešsaistes mācību platformu Coursera, un mēs esam priecīgi redzēt, ka šo iespēju studenti augstu novērtē un labprāt izmanto.

No sirds apsveicam un novēlam veiksmi turpmākajos sasniegumos!

contact us

raksti mums