2022.09.29_Macibstundas-jaunums-majaslapa

Aizraujošas mācībstundas skolām!

Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā jaunas un aizraujošas mācībstundas-vorkšopus vidusskolēniem, tādās jomās kā programmēšana, robotika, mākslīgais intelekts, fizika, aviācija kā arī loģistika, karjera un līderība u.c. Vorkšopa mērķis ir aizraut skolēnus, rosināt viņu interesi par tālāku izglītību, neliekot uzsvaru uz mūsu augstskolu, bet gan augstāko izglītību kopumā. Skolēniem vieglā un saprotamā valodā skaidrojam sarežģītas lietas, tādā veidā parādot, ka STEM (science, technology, engineering, mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika) joma ir daudzpusīga, interesanta un aizraujoša. Mēs ar prieku palīdzam Latvijas skolēniem apgūt un uzlabot visas nepieciešamās iemaņas gan inženierzinātņu, gan sociālajā virzienā, kā arī karjeras izvēlē, lai nākotnē ir visas iespējas iegūt augstāko izglītību bez ierobežojumiem.

Nodarbības tiek piedāvātas katru piektdienu tiešsaistē un arī klātienē Jūsu skolā, latviešu vai angļu valodā. Tiešsaistes stundas sniedz iespēju “paviesoties” ne tikai Rīgas skolās, bet visā Latvijā un pat ārvalstīs. Mēs priecājamies, ka kolēģi no vidējās un profesionālās izglītības iestādēm izmanto piedāvāto iespēju, lai padziļinātu un dažādotu savu audzēkņu mācību procesu.

TSI radoši un aktīvi iesaista mūsu tehnikuma izglītojamos, sniedzot priekšstatu par IT profesionālo ievirzi. TSI tiešsaistes mācību stundu radošie uzdevumi ir balstīti uz izglītojamā zināšanām, interesēm, hobijiem un intelektuālo attīstību. TSI ir digitālais laikmets un jaunrades iespējas augstskolā, starpdisciplinārā pieeja mācību procesā.

Vairāk par pieteikšanos un mācībstundu tēmām un norises laikiem varat iepazīties sadaļā Studijas – Mācībstundas skolām.

TSI ir atvērts sadarbībai un mēs vēlamies sniegt visu iespējamo ieguldījumu Latvijas bērnu nākotnē un izglītībā.

Uz drīzu tikšanos!
school.tsi.lv

contact us

raksti mums