web-small-lv-girl-1

Uzņemšana sākusies!

Transporta un sakaru institūtā (TSI) ir SĀKUSIES UZŅEMŠANA bakalaura, maģistra un doktorantūras programmās 2020./2021. mācību gadam. TSI piedāvā 16 STUDIJU PROGRAMMAS, kurās ir iespēja studēt klātienē – dienā un vakarā, neklātienē – vakarā vai moduļu formā, kā arī tālmācības formā.

2020./2021.akadēmiskajā gadā TSI piedāvā jaunas specializācijas Vadībzinātnes programmās: Bakalaura līmeņa studijās – biznesa digitālā pārvaldība – vadības ekonomika Maģistra līmeņa studijās – bizness un pārmaiņu vadība – bizness un finanšu vadība

Jaunums!  TSI ir parakstījis saprašanās memorandu ar Rietumanglijas Universitāti (UWE) un drīzumā sadarbībā ar šo augstskolu studēt gribētājiem tiks piedāvāta dubultā diploma programma Datorzinātnes, ar specializācijas virzienu Computer Science and Software Development. Ja Tevi interesē iegūt diplomus no divām Eiropas līmeņa universitātēm četru gadu laikā, seko līdzi jaunumiem!

Uzņemšana visās studiju programmās norisināsies no 1. jūlija līdz 30. septembrim (reflektantiem no citām valstīm – līdz 15. augustam).

Iestāšanās process ir ērts un ātrs – reģistrējies studijām elektroniski admission.tsi.lv

Kā arī, šobrīd vairāk nekā 40% TSI studentu saņem dažādas atlaides. Spied uz bildes un iegūsti vairāk arī tu!

Vairāk informācijas par iestāšanās procesu šeit

Uz tikšanos septembrī!

contact us

raksti mums