students in hall

TSI telpās norisinājās erudīcijas spēle “Kas? Kur? Kad?”

30. septembrī, Transporta un sakaru institūtā (TSI) norisinās erudīcijas spēle, kur ikvienam interesantam no jebkuras vietas pasaulē bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas, minušu laikā atbildot uz jautājumiem savā komandā.  Šogad spēles notika gan klātienē, gan tiešsaistē, kas iepriekš vēl nav bijis, bet galvenās sacensības tomēr norisinājās TSI.

Spēles norit vairākas kārtās un tajās ir aicināti piedalīties gan skolēni, gan studenti, gan arī jebkurš pieaugušais – vecāks, skolotājs, treneris utt. Lai piedalītos, nepieciešams izveidot komandu no 6 dalībniekiem un būt gataviem 1 minūtes laikā sniegt atbildi uz izskanējušo jautājumu. Tā ir lieliska iespēja, kā interesanti un izglītojoši pavadīt brīvo laiku, un, uzzināt daudz jauna.

TSI notiks trīs čempionāti: skolēnu čempionāts (kurā var piedalīties jebkura komanda, kas sastāvs no skolēniem vai citiem vidējas izglītības iestādes studējošiem), studentu līga (tajā var spēlēt visi jaunieši, kuri dzimuši 01.09.1997. un vēlāk) un Rīgas atklātais čempionāts, kurā var piedalīties visa vecuma dalībnieki.

Erudīcijas spēles atbalsta Transporta un sakaru institūts (TSI), kas ir vadoša privātā augstskola ar inženierzinātņu ievirzi, kas realizē studiju programmas STEM (science, technology, engineering, mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika) jomā un atbalsta eksakto zināšanu popularizēšanu sabiedrībā.

Spēļu turnīru grafiks būs publicēts mājaslapā. Skolēniem un studentiem dalība ir bezmaksas,.  Pārējiem – 3-5 Eur, neatkarīgi no dalības formāta. Jāņem vērā, ka lai piedalītos turpmākajās klātienes spēlēs, nepieciešams pirms spēles uzrādīt ES digitālu Covid-19 sertifikātu. Kā arī, atrodoties TSI koplietošanas telpās, jālieto deguna un mutes aizsedzoša maska.

contact us

raksti mums