2

TSI paplašina  sadarbību ar Kazahstānas Civilās aviācijas akadēmiju

Lai veicinātu un sekmētu sadarbību aviācijas un izglītības jomā, TSI valdes priekšsēdētāja Irina Jackiva un Kazahstānas Civilās aviācijas akadēmijas (CAA) valdes priekšsēdētājs – rektors Bekens Seidakhmetovs 22. aprīlī tikās klātienē, lai paplašinātu esošo sadarbības līgumu. Izglītības iestāžu jaunais sadarbības posms  paredz palīdzēt  EASA Part-147* organizācijas izveidi un sertifikāciju, dokumentācijas izstrādi un konsultāciju, pamatojoties uz CAA akadēmijas pamatnostādnēm. 

Tikšanai pievienojās arī Kazahstānas vēstnieks Daurens Karipovs, TSI rektors Juris Kanels,TSI APAC direktors Zintis Stabiņš un CAA aviācijas inženieru un tehnoloģiju katedras vadītājs Almas Bitenov, kas apsprieda aktualitātes izglītības jomā un uzsvēra sadarbības nozīmīgumu.

Ilgstoša un veiksmīga sadarbība vērsta uz aviācijas jomas attīstību, izglītību un inovāciju veicināšanu, pieredzes, zināšanu un kultūras apmaiņu. 

*EASA Part-147 ir Eiropas Aviācijas drošības aģentūras sertificēts mācību centrs B1 kategorijas gaisa kuģu tehniskās apkopes tehniķa un B2 kategorijas gaisa kuģu tehniskās apkopes inženiera apmācībai.

contact us

raksti mums