rektors

Sveiciens studentiem, iesākot pavasara semestri

Dārgie studenti!

Visu 2020. gadu, kā arī šī studiju gada rudens semestri un eksāmenu sesiju esam aizvadījuši sarežģītā epidemioloģiskā un organizatoriskā situācijā. Covid-19 epidēmija ir radījusi daudz papildus izaicinājumu studiju procesam, cilvēku sociālai un personīgajai dzīvei. Tomēr vēlos šeit uzsvērt, ka viss Transporta un sakaru institūta studentu, mācībspēku un darbinieku kolektīvs centās maksimāli organizēti, novatoriski un profesionāli tikt galā ar šiem izaicinājumiem. Paldies visiem par to!

Īpaši es šeit gribu atzīmēt mūsu studentu ārkārtējo lojalitāti savai augstskolai. Pārvarot neērtības, kuras rodas sakarā ar attālinātajām mācībām, finansiāliem un pārvietošanās ierobežojumiem, jūs esat parādījuši īstenu patriotismu un gatavību turpināt un pabeigt studijas Transporta un sakaru institūtā. Mēs to ļoti augstu vērtējam un darīsim visu iespējamo, lai palīdzētu katram studentam sekmīgi noiet ceļu līdz diplomētam speciālistam!

Novēlu jums visiem sekmīgu un drošu jauno semestri un visu 2021. gadu! Lai jūs pavada veiksme, realizējot visus jūsu plānus un ieceres!

Ar cieņu,

Ph.D.sc.pol. Juris Kanels
Transporta un sakaru institūta rektora v.i.

contact us

raksti mums