1

Sveicam studentus no Francijas un Ukrainas!

Ir sākušās studijas Erasmus+ un vasaras skolu apmaiņas programmām.

Ar prieku sveicam ārvalstu studentus, kas vasaras skolas ietvaros ir atbraukuši pie mums no Francijas – Parīzes Digitālo tehnoloģiju institūta ISEP* un Inženieru universitātes ESEO*.

Tikpat priecīgi sveicam studentus no Ukrainas – Nacionālās Poltavas politehniķa Jurija Kondratjuka universitātes* un Nacionālās aviācijas universitātes lidojumu akadēmijas*.

Jauniešus personīgi sveica TSI rektors Juris Kanels, prorektore Irina Pticina, kā arī programmu direktori – Aleksandrs Grakovskis un Dmitrijs Pavļuks.

Studentiem būs iespēja ne tikai papildināt savas zināšanas, apmeklējot mūsu profesoru lekcijas, bet piedalīties grupu un projektu darbos, kā arī iepazīt Latvijas kultūru un mūsu augstskolu.

Lai viesi justos komfortabli, TSI studentu pašpārvalde iepazīstināja viņus ar informāciju, kas ir būtiska jauniešiem, kuri ieceļo Latvijā un dzīvo galvaspilsētā.

Sirsnīgi novēlām visiem apmaiņas programmu studentiem iegūt jaunas zināšanas un iepazīšanās, un gūt iedvesmu jauniem akadēmiskiem un profesionāliem sasniegumiem!

Bienvenue à TSI! Ласкаво просимо до TSI!

* ISEP – Institut supérieur d’électronique de Paris

* ESEO— Grande Ecole d’Ingénieurs Généralistes

* Національний Університет “Полтавська Політехніка Імені Юрія Кондратюка

* Льотна академія Національного авіаційного університету.

contact us

raksti mums