Girls ICT field

Sveicam starptautiskajā Meitenes IKT nozarē dienā!

Visa pasaule šodien atzīmē Starptautisko meiteņu IKT nozarē dienu, un arī mēs esam priecīgi sveikt mūsu sieviešu akadēmiskā personāla, studentu, absolventu un biznesa partneru sasniegumus informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā!

Šo ikgadējo pasākumu svin starptautiskā mērogā, lai motivētu jaunas meitenes un sievietes veidot karjeru IKT nozarē un ar to saistītās tehnoloģijās, kur joprojām tās ir nepietiekami pārstāvētas. TSI mēs virzam šo misiju un cenšamies veidot iekļaujošu vidi, kurā ikvienam, neatkarīgi no dzimuma, ir vienlīdzīgas iespējas studēt un strādāt IKT jomā.

Mēs sirsnīgi sveicam mūsu akadēmiskā personāla sievietes, kuras ar savu pieredzi, centību un līderību iedvesmo un izglīto nākamās paaudzes IKT jomas profesionāles. Viņu ieguldījums pētniecībā, studijās un inovācijās turpina veidot tehnoloģiju nākotni un veicināt pozitīvas pārmaiņas mūsu sabiedrībā.

Mēs augstu novērtējam mūsu studentu un absolventu aizrautību, radošumu un apņemšanos mācīties un darboties IKT jomā. Neatkarīgi vai studē datorzinātnes, datu analītiku, robotiku, datorinženieriju vai citu ar IKT saistītu disciplīnu, viņu entuziasms un motivācija ir nenovērtējama mūsu akadēmiskajai kopienai.

Kopā mēs varam iedvesmot nākamo sieviešu līderu paaudzi un veidot ceļu gaišākai, atvērtākai nākotnei IKT nozarē. No sirds sveicam visas meitenes – sievietes starptautiskajā IKT nozares dienā!

Skatieties un iedvesmojieties no mūsu studentiem #GirlsinICT

contact us

raksti mums