TSI sveic maija svetkos majaslapa

Sveicam maija svētkos!

Sveicam visus mūsu studentus, pasniedzējus un darbiniekus maija svētkos un novēlām visiem brīnišķīgu svētku noskaņojumu!

Latvijā 1. maijā atzīmē Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanu, kad 1920. gada 1. maijā uz pirmo sēdi sanāca Latvijas Republikas Satversmes sapulce, kas vēlāk izstrādāja jaunās Latvijas valsts pamatlikumu jeb Satversmi.

Kā arī, 1. maijs tiek starptautiski atzīmēts kā Darba svētki, pieminot strādnieku kustības cīņu par sociāliem un ekonomiskiem sasniegumiem.

Savukārt, 4. maijā mēs ar lepnumu svinam Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu, kas iezīmē tautas ceļu uz brīvību. Katru gadu šajā nozīmīgajā datumā latvieši visā pasaulē pulcējas kopā, lai pieminētu savas valsts neatkarības atjaunošanu, kas tika pasludināta 1990. gada 4. maijā. No demokrātisko institūciju stiprināšanas līdz ekonomiskās labklājības un kultūras attīstības veicināšanai, Latvija turpina zelt kā lepna dalībvalsts starptautiskā mērogā.

Šajā nozīmīgajā dienā sirsnīgi sveicam Latvijas iedzīvotājus gan mājās, gan ārvalstīs. Lai šī diena ir prieka un lepnuma pilna! Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!

Kā arī vēršam Jūsu uzmanību par TSI darba laika izmaiņām svētkos:
Studiju daļa 30. aprīli un 3. maijā – līdz plkst. 18.30
Administratīvais personāls 30. aprīli un 3. maijā – līdz plkst. 16.30
1., 4., 6. maijs – brīvdienas

contact us

raksti mums