letter i

Student, ņem vērā!

Sakarā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un noteikumiem Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, sākot ar 2020.gada 21. decembri līdz 2021. gada 11. janvārim lūdzam ņemt vērā:

  • visas lekcijas, laboratorijas darbi, pārbaudes darbi un ieskaites notiek tikai attālinātā režīmā, Moodle sistēmā (e.tsi.lv) saskaņā ar nodarbību sarakstu, kam lūdzam sekot līdzi izmaiņām TSI mājaslapā, aplikācijā TSI Schedule un e-pastā
  • Bibliotēka un sporta centrs ir slēgti līdz 2020. gada 11. janvārim
  • visi jautājumi un konsultācijas studiju jautājumos Studiju daļai, Bibliotēkai vai citai struktūrvienībai notiek tikai attālinātā režīmā, tāpēc lūdzam sazināties zvanot pa tālruni vai rakstot elektroniski – attālināti 24/7 ir pieejami TSI bibliotēkas e-resursi. Izsniegto grāmatu lietošanas termiņš tiek pagarināts līdz 02.02.2021. Konsultāciju jautājumos rakstīt uz library@tsi.lv vai zvanot uz bibliotēkas tālruni

! Uzstājīgi lūdzam pirms lekciju sākuma on-line režīmā pārbaudīt savu piekļuvi Moodle sistēmai, un, gadījumā ja rodas tehniskas problēmas, vērsties Helpdesk (helpdesk@tsi.lv, +371 67 100 555).

Transporta un sakaru institūts (TSI) strādā tikai attālinātā režīmā un ir gatavs jums palīdzēt un rast atbildes uz visiem jūsu jautājumiem e-vidē!

Esi atbildīgs! Saudzē sevi un citus!

TSI darba laiks svētkos

Kontaktinformācija:
Tālrunis: +371 67 100 523
E-pasts: student@tsi.lv

contact us

raksti mums