news-08-04-2021

Praktiskās nodarbības klātienē!

Saskaņā ar aktuālajiem grozījumiem Ministru Kabineta noteikumos,  sākot ar 2021.gada 7.aprīli studiju programmās paredzētas PRAKTISKĀS DAĻAS apguvi, kura nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei 2021.gada pirmajā pusgadā, ka arī gadījumā, kad praktiskās daļas apguvei nepieciešamas speciālas iekārtas un aprīkojums, kas varētu tikt nodrošināts tikai TSI telpās,  atļaut novadīt klātienē, grupā ne vairāk kā pieci vienas grupas (kursa) studējošie un viens pasniedzējs, ievērojot noteiktos epidemioloģiskās  drošības nosacījumus.

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka lekcijas, semināri un citas nodarbības, kurām nav nepieciešams īpašs aprīkojums un klātesamība institūtā, arī turpmāk norisināsies attālinātā režīmā. Lūdzu, sekojiet līdzi iespējamām izmaiņām lekciju sarakstā.

Kā arī, 9. aprīlī, 2021, no pl. 14:00-15:00 norisināsies online tikšanās ar Transporta un sakaru institūta prorektoru akadēmiskajā un zinātniskajā darbā M. Savrasovu, kuras laikā varēs uzdot jautājumus par mācību procesiem, attālināto mācību organizēšanu, kā arī citus. Saite dalībai ŠEIT. Kā arī jautājumus varat iesūtīt iepriekš uz e-pastu – student@tsi.lv

contact us

raksti mums