Ideahub winners

Norisinājās iDEAHUB apbalvošana ar naudu fondu 8 000 eiro!

TSI biznesa inkubatora iDEAHUB  projekta I posma noslēguma pasākums un uzvarētāju apbalvošana ar naudas balvu fondu 8 000 eiro apmērā norisinājās izstādē “Skola” Ķīpsalā, 2023. gada 3. martā.

Pasākums un naudas balvu pasniegšana notika uz atvērtās skatuves, kur jaunieši – projekta dalībnieki – pastāstīja par savam unikālajām un inovatīvajām Start- Up biznesa idejām.

Konkurence projekta ietvaros bija liela – no ierīcēm, kas atvieglo neredzīgo cilvēku dzīvi, līdz unikālām izsekošanas un datu automatizācijas sistēmām loģistikas un transporta nozarē.

Projekta ietvaros jauniešiem bija iespēja iegūt unikālu pieredzi un reālu palīdzību biznesa izstrādāšanā un attīstīšanā ar finansējumu līdz 11 000 eiro, un pagājušo piektdien žūrijas vērtējumā dalībnieki uzzināja vietu sadalījumu un laimēto naudas balvas apmēru.

  • 3. vieta ar 1 000 eiro balvu –“DiPROGer” komanda, kas izstrādāja zemu izmaksu dronu sistēmu daudzfunkcionālu pakalpojumu integrācijai, kas spēj, piemēram, uzraudzīt lauksaimniecības zemi vai skaitīt kokus. Platforma ir pieejama un vienkārši lietojama visām tautsaimniecības nozarēm: no nelielas ģimenes saimniecības līdz kritiskās infrastruktūras pakalpojumu sniedzējiem. Komandas dalībnieki: Ivans Gercevs, Viktorija Gerceva;
  • 2. vieta ar 2 000 eiro balvu – “Railway Maintenance Platform”, kas realizē platformu dzelzceļa apkopes darbiniekiem dzelzceļa apkopes datu uzglabāšanai un analīzei, izmantojot datorredzi. Projektā piedalās: Nikita Stepanovs, Mihails Korčevskis, Kirils Koļesņikovs, Daniels Matjuhovs;
  • 1. vieta ar 5 000 eiro balvu – “APDoc” komanda, kas izveidoja inovatīvu aplikāciju, kas automatizēs attēlu informāciju datu un dokumentācijas veidošanai un apstrādei kravu pārvadāšanas kompānijām. Projekta uzvarētāji: Nikita Mickevičs, Mihails Kica.

iDEAHUB projekta organizatori un partneri, ka arī TSI talismans – humanoīdais robots NAO apsveica jauniešus ar vērtīgo sasniegumu. Pieteikšanās jaunajai projekta plūsmai jau ir atvērta un turpināsies līdz 3. aprīlim!

Vairāk par projektu lasīt šeit: ideahub.tsi.lv

contact us

raksti mums