Robot Nao

Jaunas mācībstundas skolām!

Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā jaunas un aizraujošas mācībstundas vidusskolēniem, tādās jomās kā programmēšana, robotika, mākslīgais intelekts, kā arī loģistika, aviācija un sociālās zinātnes. Mācībstundu mērķis ir aizraut skolēnus, rosināt viņu interesi par tālāku izglītību, neliekot uzsvaru uz mūsu augstskolu, bet gan augstāko izglītību kopumā. Skolēniem vieglā un saprotamā valodā skaidrojam sarežģītas lietas, tādā veidā parādot, ka STEM (science, technology, engineering, mathematics – zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātnes, matemātika) joma ir daudzpusīga, interesanta un aizraujoša un TSI aicina jauniešus izvēlēties sev profesiju un karjeru, saistot savu izvēli ar kādu no inženierzinātņu virzieniem.

Pašlaik nodarbības tiek piedāvātas katru piektdienu, tiešsaistē, kas sniedz iespēju “paviesoties” ne tikai Rīgas skolās, bet visā Latvijā un pat ārvalstīs. Mēs priecājamies, ka kolēģi no vidējās un profesionālās izglītības iestādēm izmanto piedāvāto iespēju, lai padziļinātu un dažādotu savu audzēkņu mācību procesu. Atsauksmes no skolām, kuras to jau ir izmantojušas, liecina, ka jaunieši labprāt uzzina par mūsdienīgām tēmām, karsti apspriež dzirdēto un arī pielieto to dzīvē. Vairāk par pieteikšanos un mācībstundu tēmām un norises laikiem varat iepazīties sadaļā Studijas – Mācībstundas skolām.

Uz tikšanos tiešsaistē!

Interesants fakts!
2020./2021. mācību gadā aizvadītas jau 106 TSI mācībstundas 25 Latvijas skolās un tehnikumos, aptuveni 1900 jaunieši ir apmeklējuši šīs nodarbības. Vairāk par aizvadītajām macībstundām un atsauksēm no skolām Jūs varat lasīt Delfi rakstā.

contact us

raksti mums