AdobeStock_444918468

Pagarināta pieteikšanās iDEAHUB inovācijas projektu konkursam!

Ņemot vērā lielo interesi, Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs “iDEAHUB” pagarina pieteikšanos inovācijas projektu konkursam!

iDEAHUB sadarbībā ar Transporta un sakaru institūtu (TSI) ir izsludinājis trešo Inovācijas projektu pieteikumu konkursu! Projekta mērķis ir sekmēt studējošo inovāciju pieteikumu īstenošanu, kas attīsta studējošo inovācijas spēju un uzņēmīgumu, t. sk. uzņēmējspēju, risina sabiedrībai vai tās daļai nozīmīgas problēmas, stiprina augstskolu un studējošo sadarbību ar komersantiem un piesaista privāto finansējumu Studentu inovāciju programmas īstenošanai.

Aicinām ikvienu studentu no jebkuras augstskolas, vidusskolas, tehnikuma vai koledžas pieteikties projektam un izstrādāt jaunas tehnoloģijas, gan fiziskas, gan digitālas. Turklāt, esam atvērti arī jauniem sadarbības projektiem no nozares!

Ar iDEAHUB tu:

  • saņemsi finansējumu idejas attīstīšanai (līdz 11 000 eiro)
  • iegūsi 200 eiro stipendiju uz 6 mēnešiem katram dalībniekam
  • piedalīsies semināros un apmācībās
  • iespēja iegūt kādu no balvām vērtībā līdz 5000 eiro

Pieteikšanās ir atvērta līdz 17. oktobrim, 2022 pl. 12:00. Piesakies jau tagad!

Kā pieteikties?

Vairāk informācijas par iDEAHUB projektu var atrast šeit. Ja tev rodas jautājumi, droši sazinies ar mums – iDEAHUB komanda ar prieku atbildēs uz visiem jautājumiem saistībā par projektu!

iDEAHUB darbība tiek atbalstīta Eiropas Reģionālas attīstības fonda projekta “Transporta un sakaru institūta inovāciju granti studentiem” / iDEAHUB (Nr.1.1.1.3/21/A/006) ietvaros.

contact us

raksti mums