1000050131 1920x1080

Jaunas sadarbības iespējas ar uzņēmumu CMA CGM

Lai veicinātu sadarbību starp akadēmisko jomu un nozari, TSI pārstāvji tikās ar CMA CGM uzņēmumu, kas ir pasaules līderi transporta un loģistikas jomā, lai izrunātu jaunas sadarbības iespējas. TSI Transporta un vadībzinātņu fakultātes dekāne Valērijas Kozlovas organizētās tikšanās mērķis bija akadēmiskās puses  un biznesa jomas stiprināšana, uzsverot cik svarīgi ir pārvarēt plaisu starp teorijas un prakses nozīmi, akcentējot savstarpējos ieguvumus, ko šāda sadarbība varētu sniegt. Tikšanās laika tika apspriestas arī vieslekcijas organizēšanas iespējas, ekskursijas pie uzņēmuma, kopīgi projekti un pētniecības iniciatīvas.

Šobrīd TSI notiek transporta un loģistikas virziena programmu akreditācijas process, tāpēc ir īpaši svarīgi satikt esošos un potenciālos sadarbības partnerus, lai izprastu aktuālās nozares tendences, un, lai sagatavotu un nodrošinātu topošos speciālistus ar zināšanām un prasmēm, kas atbilst reālajām darba tirgus vajadzībām

CMA CGM ir viena no pasaules vadošajām jūras un multimodālo kravu pārvadājumu grupām 160 valstīs, 400 birojiem, 750 noliktavām un 155 000 darbinieku. Viņu plašā flote ar 620 kuģiem apkalpo 420 no 521 pasaules tirdzniecības ostām, kā arī 257 kuģniecības līnijas.

contact us

raksti mums