ACN-lecture-cloud-2
10:30
- 12:00
10
Apr

Vieslekcija no Accenture – šo sestdien!

Šo sestdien, 10. aprīlī, Transporta un sakaru institūtā (TSI) aicina ikvienu interesentu pievienoties vieslekcijai, kuru vadīs mūsu sadarbības partneri no Accenture Latvia!

Vai esat kādreiz domājis par to, kādu procesu Tu uzsāc, pievienojot bankas karti veikala maksājumu terminālim vai pārbaudot bankas konta izrakstu mobilajā tālrunī?

Lielām un modernām mākoņu krātuves lietotnēm, piemēram, bankām, veikaliem, rūpniecības un mediju uzņēmumiem, sociālajiem tīkliem un tūlītējām ziņām, ir API, kas ļauj tiem apmainīties ar datiem ar citām sistēmām. Bet tās visas “runā dažādās valodās” un mākoņu integratori palīdz šīm sistēmām saprast viena otru.

Šajā lekcijā daudz uzzināsi par mākoņu integrāciju un paaugstināsiet Amazon saistīto datu bāzi un uzzināsiet, kā ar MuleSoft izveidot tai reālu API.

Sakarā ar straujo datu plūsmas pieaugumu, šādi speciālisti ir ļoti pieprasīti.

Vieslekcija: Mākoņu integrācija. Kā izveidot savu pirmo profesionālo API (Cloud Integration. How to create my first professional API)
Uzņēmums: Accenture Latvia
Datums: 10/04/2021
Laiks: pl.10:30-12:00 EET
Lekcijas valoda: angļu
Piekļuves saite ŠEIT

Accenture ir starptautisks vadības konsultāciju, tehnoloģisko pakalpojumu un ārpakalpojumu uzņēmums. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 492 000 cilvēki, kas apkalpo klientus vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Uzņēmums strādā ar jaunākajām tehnoloģijām, lai klientiem palīdzētu pielāgoties mūsdienu biznesa un lietotāju vajadzībām.

Aicināti visi interesanti!

contact us

raksti mums