Ratsif-konference-2022
22
Apr

RaTSiF-2022

Aicinām studentus, jaunos pētniekus un visus kas interesējas par inovācijām, pievienoties mūsu 41. zinātniski praktiskajā konferencē “Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē” (RaTSiF-2022), kas norisināsies  tiešsaistē, 22. aprīlī, 2022. gadā. Jums būs lieliska iespēja dalīties ar savām idejām un piedalīties aizraujošās diskusijās par aktuālām tēmām šādās jomās:

  • Informācijas sabiedrības datorizācijas problēmas
  • Transports un loģistika
  • Tirgus: pētījumi, projekti, tehnoloģijas un mūsdienu ekonomikas problēmas
  • Mūsdienu izglītības tehnoloģijas

RaTSiF-2022 konferences programma

Aicinām izmantot iespēju piedalīties konferencē tiešsaistes režīmā un klausīties prezentācijas un diskusijas no jebkuras vietas!

RaTSiF-2022 ir unikāls forums topošajiem pirmā posma pētniekiem, ko divas reizes gadā organizē Transporta un sakaru institūts (TSI). Dalība konferencē ir lieliska iespēja jaunajiem pētniekiem dalīties ar saviem pētījumu rezultātiem tehniskajā, ekonomiskajā un sociālajā jomā, kā arī iegūt pirmo pieredzi, piedaloties zinātniskajā konferencē. Konferences laikā ikvienam dalībniekam ir iespēja atrast kolēģus – domubiedrus ar līdzīgām interesēm, nostiprināt profesionālos sakarus, attīstīt un uzlabot komunikatīvās prasmes un iegūt vērtīgu pieredzi zinātniskās konferences diskusijās.

Konference norisināsies latviešu, krievu un angļu valodā. Vairāk informācijas ŠEIT

contact us

raksti mums