Ratsif-konference-2021
03
Dec

RaTSiF-2021

Mēs laipini aicinām studentus, jaunos pētniekus un zinātkāros prātus pievienoties mūsu 40. zinātniski praktiskajā konferencē “Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē” (RaTSiF-2021), kas norisināsies  tiešsaistē, 3. decembrī, 2021. gadā. Jums būs lieliska iespēja ne tikai dalīties ar saviem atklājumiem, bet arī piedalīties aizraujošās diskusijās par aktuālām un karstām tēmām šādās jomās:

  • Informācijas sabiedrības datorizācijas problēmas
  • Transports un loģistika
  • Tirgus: pētījumi, projekti, tehnoloģijas un mūsdienu ekonomikas problēmas
  • Mūsdienu izglītības tehnoloģijas

Reģistrācija konferencei ir jau atvērta un tēzu iesniegšanas termiņš ir 8. novembris, 2021. gada.

Aicinām izmantot iespēju piedalīties konferencē tiešsaistes režīmā un klausīties prezentācijas un diskusijas no jebkuras vietas!

RaTSiF-2021 ir unikāls forums topošajiem pirmā posma pētniekiem, ko divas reizes gadā organizē Transporta un sakaru institūts (TSI). Dalība konferencē ir lieliska iespēja jaunajiem pētniekiem dalīties ar saviem pētījumu rezultātiem tehniskajā, ekonomiskajā un sociālajā jomā, kā arī iegūt pirmo pieredzi, piedaloties zinātniskajā konferencē. Konferences laikā ikvienam dalībniekam ir iespēja atrast kolēģus – domubiedrus ar līdzīgām interesēm, nostiprināt profesionālos sakarus, attīstīt un uzlabot komunikatīvās prasmes un iegūt vērtīgu pieredzi zinātniskās konferences diskusijās.

Konference norisināsies latviešu, krievu un angļu valodā. Vairāk informācijas šeit

Konferences programma

contact us

raksti mums