open-week-final-lv-fb-1
09:00
- 17:00
19
Oct
23
Oct

-

Open Week – Nāc un izbaudi studenta dzīvi!

No 2020. gada 19. oktobra līdz 23. oktobrim Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina ikvienu interesentu, kas domā par tālākām studijām, nākt un izbaudīt studenta dzīvi TSI!

Nedēļas garumā norisināsies dažādas lekcijas un praktiskās nodarbības – gan auditorijās, gan laboratorijās, kuru laikā pavisam noteikti uzzināsi daudz jauna un izmēģināsi roku nākotnes profesijā! Katru interesentu uz lekcijām pavadīs mūsu 1. kursa studenti, kas pastāstīs, kā viņu dzīve ir mainījusies pēc iestāšanās Institūtā, kā arī iepazīstinās ar TSI vidi, studentiem, pasniedzējiem un daudz ko citu!

Izvēlies lekciju/lekcijas, kas tevi aizrauj un tiekamies TSI!

Lekcijas aviācija un loģistikas jomā

Lekcijas vadībzinātnes jomā

Lekcijas IT un Robotikas jomā

Nedēļas ietvaros vari rezervēt sev arī individuālu konsultāciju ar fakultāšu ekspertiem, kas atbildēs uz Taviem jautājumiem par interesējošos studiju jomu, izvēles programmu utt.

Reģistrācija individuālai konsultācijaiadmission@tsi.lv

Esiet mīļi gaidīti ciemos!

Kā arī atgādinām, lekciju apmeklējumu skaits NAV ierobežots, bet vietu skaits auditorijās un laboratorijās IR ierobežots, tāpēc rezervē sev laiku jau šodien!

Svarīgi!
Pasākums tiek organizēts, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības nosacījumus. Lekciju telpās ir noteikts maksimālais personu skaits, kas vienlaicīgi var atrasties vienā telpā, kā arī vietu skaits auditorijās ierobežots. Institūta telpas un virsmas tiek dezinficētas vienu reizi dienā, ar dezinfekcijas līdzekli, kam noturība ir 72 h, kā arī katrā stāvā, auditorijās un gaiteņos ikvienam ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi individuālai lietošanai.

Ierodoties lūgums lietot sejas masku!

contact us

raksti mums