Divas vieslekcijas no MSC Latvia

msc logo 16x9
14:15
04
Apr

Transporta un sakaru institūta (TSI) sadarbībā ar partneri MSC Latvija tuvākajā laikā piedāvā pievienoties tiešsaistē divām vieslekcijām.

Šī gada 4. aprīlī plkst. 14.15. norisināsies lekcija par tēmu “Procurement”, kuru vadīs Karina Spungina, MSC Shared Service Centre Riga iepirkumu vadītāja

MSC Shared Service Centre Riga ir daļa no MSC (Mediterranean Shipping Company), kas ir pasaules līderis konteineru pārvadājumu jomā un viens no konteineru pārvadājumu tirgus līderiem Latvijā. Lai gan MSC biroji un komercdarbības tīkls ir izkaisīti visā pasaulē, MSC Shared Service Centre Riga darbība tiek veikta no vietējā biroja Latvijā.

Otra vieslekcija norisināsies šī gada 11.aprīlī plkst 14:15 par tēmu “The great power of professional job application”, kuru vadīs Evelina Bujane, uzņēmuma MSC Mediterranean Shipping Company Personāla daļas vadītāja

MSC Mediterranean Shipping Company S.A. (Ženēva, Šveice), ir privāta kuģniecības līnija, kas dibināta 1970. gadā un no maza tradicionālo kuģu operatora ir strauji izaugusi par vienu no vadošajām globālajām kuģniecības līnijām pasaulē. Pēdējo gadu laikā MSC flote ir ievērojami paplašinājusies, nostiprinot savu pozīciju kā otram lielākajam pārvadātājam pēc konteineru ietilpības un ekspluatēto konteinerkuģu skaita.

Abas vieslekcijas norisināsies tiešsaistē. Lai saņemtu piekļuves saiti, lūdzam raksti uz karjera@tsi.lv.

contact us

raksti mums