Dizaina domasan

Dizaina domāšanas kurss tiešsaistē

TSI Inovāciju un uzņēmējdarbības centrs iDEAHUB piedāvā 10.-12. klašu skolēniem un studentiem unikālu un aizraujošu iespēju bez maksas apgūt kursu “Dizaina domāšana” (Design Thinking).  Dizaina domāšana mūsdienās ir kļuvusi neatņemama ikdienas sastāvdaļa, lai spētu ģenerēt jaunas idejas un radīt inovācijas. Kursa laikā jauniešiem būs iespēja apgūt ne tikai teoriju, bet arī līdzdarboties praktiskajās nodarbībās, veidojot savu unikālo dizainu.

Kursa mērķis ir sniegt dalībniekiem zināšanas un prasmes Dizaina domāšanā, lai studenti varētu veiksmīgi īstenot inovatīvas un radošas idejas. Kursos var piedalīties jebkurš students, vidusskolēns, kā arī noslēgumā saņemt sertifikātu, ja apmeklējums ir vismaz 80% no visām nodarbībām.

Dizaina domāšanas kursi notiks no 24.oktobra līdz 12. decembrim, pirmdienās, pl. 16.00, tiešsaistē. Piekļuves saite tiks nosūtīta pirms nodarbības sākuma reģistrētiem dalībniekiem.

Kursa vadītājs: Čārlzs Bušmanis, ir pieredzes bagātākais dizaina domāšanas eksperts Latvijā ar vairāk nekā 14 gadu pieredzi šajā jomā. Viņš strādā produktu, stratēģijas un politikas izstrādes jomā.

Galvenās tēmas:

  • Ievads dizaina domāšanā
  • Ievads lietotāju pieredzē
  • Ievads risinājumu vadībā
  • Risinājuma materializēšana
  • Prakse

Dalība kursos ir bez maksas. Reģistrējies šeit!

Vietu skaits ierobežots!

contact us

raksti mums