cost

COST Action CA18236. Daudznozaru inovācija sociālajām pārmaiņām (SHIINE)

6. martā COST Action CA18236 (Daudznozaru inovācija sociālajām pārmaiņām, SHIINE) dalībnieki un citas ieinteresētās puses tiksies projekta noslēguma konferencē Beļģijā, Briselē (Igaunijas pastāvīgajā pārstāvniecībā ES).

COST Action ir vērsts uz daudzdisciplīnu un starpnozaru inovāciju sabiedrības pārmaiņām. Pasākums ir strādājis pēdējos četrus gadus, lai uzlabotu zināšanu apmaiņas procesus starp augstākās izglītības iestādēm un uzņēmumiem, kuru mērķis ir veicināt inovāciju, uzņēmējdarbību, radošumu, nodarbinātību, zināšanu apmaiņu un/vai daudznozaru studijas un mācīšanos. Turklāt tā ir analizējusi augstskolu lomu sabiedrības problēmu risināšanā un sabiedrības ietekmes veicināšanā.

COST Action CA18236 tika izveidots 2019. gada oktobrī. CA18236 notiek ar COST (European Cooperation in Science and Technology) atbalstu. Akciju īsteno kvalitatīvs profesionālu tīkls no 38 COST valstīm Eiropā, un COST Action dalībnieki ir izveidojuši rezultātu apkopojumu, lai uzsvērtu sociālo pārmaiņu dinamiku. Latviju projektā pārstāvēja TSI profesore un vadoša pētniece Dr. sc. administr. Jūlija Stukaļina (Digital Society and Economy Research team).

Vairāk informācijas par COST / SHIINE pasākumiem un konferencēm var atrast šeit: https://socialchangelab.eu/outcomes/

Preses relīze atrodama šeit: PDF

contact us

raksti mums