Bibliotēkas vadītājs/-a

Galvenās prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītība, vēlams Bibliotēkzinātnē vai Informācijas zinātnes jomā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē, angļu valodas zināšanas vismaz B2 līmenī;
  • praktiska darba pieredze Akadēmiskajā bibliotēkā vadošā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • spēja plānot un organizēt Bibliotēkas darbu atbilstoši LR likumdošanai, saistošiem ārējiem un iekšējiem normatīvajiem aktiem;
  • labas komunikācijas un  sadarbības prasmes;
  • komandas vadības prasmes;
  • spēja izvērtēt iegūtās zināšanas un prasmes un pastāvīgi pilnveidot profesionālo kvalifikāciju;
  • labas datorprasmes, prasme darboties ar Bibliotēkas informācijas sistēmām un pieredzējušā lietotāja līmenī izmantot e-resursus darba vajadzībām.

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot un organizēt Bibliotēkas darbu atbilstoši TSI attīstības stratēģijai un Bibliotēkas attīstības plāniem;
  • ievērot Bibliotēku darbības noteiktās prasības, kā arī saistošo ārējo un iekšējo normatīvo aktu prasības;
  • savas kompetences ietvaros, sadarboties ar ārējiem un iekšējiem partneriem, piedalīties sapulcēs un darba grupās, iesaistīties saistošo normatīvo aktu sagatavošanā;
  • sagatavot un iesniegt augstskolas vadībai un ārējiem partneriem darba plānus, atskaites u.c. saistošo informāciju un datus;
  • izstrādāt Bibliotēkas budžetu, veikt tā kontroli;
  • pārvaldīt Bibliotēkas krājuma organizāciju un nodrošināt Bibliotēkas krājuma un citu materiālo vērtību uzturēšanu, atjaunošanu, uzskaiti, saglabāšanu un drošību;
  • plānot, organizēt un kontrolēt Bibliotēkas darbinieku darbu;
  • sadarboties ar arējiem un iekšējiem partneriem, pārvaldīt un koordinēt darbu ar Bibliotēkas Informācijas Sistēmu AccesitLibrary;
  • piedalīties Bibliotēkas lietotāju apkalpošanā un nodrošināt lietotāju informēšanu, konsultācijas un apmācības darbam ar Bibliotēkas resursiem.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu 1500 EUR mēnesī (bruto);
  • iespēju papildināt zināšanas bezmaksas tiešsaistes kursu platformā “Coursera”;
  • studiju maksas atlaidi studijām TSI;
  • iespēju realizēt savas idejas un apgūt jaunas zināšanas;
  • izdevīgus nosacījumus TSI Sporta zāles apmeklējumiem;
  • profesionālu un atsaucīgu kolektīvu.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesūtīt līdz 20.11.2024. sadaļā “Pieteikties” vai uz e-pastu pvad@tsi.lv. Vēršam uzmanību, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvēlēti otrajai atlases kārtai.

Pretendentu pieteikumos iekļauto personas datu apstrādes mērķis ir pretendentu atlases nodrošināšana. Per-sonas datu apstrādes pārzinis ir AS “Transporta un sakaru institūts”. Pēc pretendenta atlases konkursa no-slēgšanas, personas dati tiks dzēsti.

contact us