EYE baneri
17:00
03
Apr

Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem (EYE) seminārs tiešsaistē

Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem (EYE) atzīmē 15 gadu jubileju un aicina pieteikties tiešsaistes semināram!

EYE ir Eiropas Savienības finansēta programma, kas piedāvā jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem doties biznesa apmaiņā pie pieredzējušiem uzņēmējiem ārzemēs ar mērķi attīstīt un validēt savu biznesa ideju.

Viens no programmas kontaktpunktiem Latvijā ir “CIVITTA Latvija”, kas 3.aprīlī pulksten 17:00 rīkos tiešsaistes pasākumu, lai atzīmētu programmas 15 gadu jubileju.

Jubilejas tiešsaites seminārā varēs iedvesmoties no absolventu stāstiem, jo pasākuma laikā savā pieredzē dalīsies vairāki programmas absolventi — jaunie uzņēmēji!

Pieteikšanās pasākumam ir obligāta! Piesakies šeit!

Šogad programmai aprit 15 gadi, kuru laikā ir notikušas jau gandrīz kā 12 000 biznesa apmaiņas, kurās jaunie uzņēmēji ir ne tikai attīstījuši biznesa idejas, bet arī veicinājuši savu izaugsmi. Apmaiņas interesentiem ir iespēja doties uz kādu no 39 galamērķiem, lai iepazītu to biznesa kultūru un iegūtu jaunas prasmes, kontaktus un iedvesmu. No Latvijas apmaiņā jau ir devušies vairāk nekā 100 dalībnieki. Jubilejas pasākuma laikā, pieredzes stāstos dalīsies dalībnieki, kas apmaiņas pavadījuši tādās valstīs kā Dienvidkoreja, ASV, Vācija un Slovēnija.

Programma ir radīta, lai atbalstītu jaunos uzņēmējus, kuri vēlas iegūt pieredzi ārzemēs, kā arī vairot ideju attīstību reālā uzņēmējdarībā. Erasmus Jaunajiem Uzņēmējiem veicina kontaktu apmaiņu, mērķu sasniegšanu un sadarbību starp Eiropas valstīm. 92% no sadarbībām turpinās arī pēc apmaiņas noslēgšanās un 98% no dalībniekiem iesaka izmantot šo iespēju arī citiem. Tāpēc jubilejas pasākumā ar savu pieredzi dalīsies programmas dalībnieki — Mārtiņš Mežulis, Emīlija Anna Klišāne un Katrīna Buša, Matīss Kataņenko, Ausma Cīrulniece un Sintija Gaņģe.

contact us

свяжитесь с нами